SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Pewnie, że będziesz mogła Mówiąc poważnie, to nie ma się czego bać

Ja się pożegnałam z tamtymi wymiarami to i Tobie się uda, pewka

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jak się bardzo wstydzisz, to jak któraś modka wpadnie to możesz jej wysłać fotki na prv
Ale naprawdę nie ma czego - nie ma ludzi idealnych i na pewno nikt nie będzie Ci docinek żadnych robił - wiesz każda z nas ma problem jakiś ze swoją sylwetkę (jak nie prawdziwy to chociaż we łbie coś siedzi - ja np. zawsze widzę rzeczy których inni nie mogą dostrzec )
a zdjęcia i wymiary pomagają - widać jak tłuszcz się odkłada, można ocenić np. jak bardzo jest uwodniony - a to niezbędne żeby jak najlepiej Ci doradzić, adekwatnie do potrzeb

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-08-27 15:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@misworld - mówisz,że stracę te wymiary ? . Wierzę Ci ! .

@kittie, spoko większość kobitek wrzucała foty to i ja mogę. Przynajmniej później będę miała porównanie. Z resztą, widziałam ilu babiczkom dziewczyny z Forum pomagały, więc wierzę,że i mnie się uda. Oczywiście 99 % to własna praca


Ok, uwaga teraz zdjęcia <chlip chlip>, Są kiepskie, bo robione samowyzwalaczem, aaa i nie jestem krzywa, źle się ustawiłam i telefon krzywo stał, tak jakoś wyszły :P
To jedyne jakie mam, sorki za zamazane niektóre części,ale mam dość charakterystyczny tatuażowy rękaw, nie chcę być rozpoznana :D

Jak widać brzuch, uda i boczki do wyrzucenia i to tak na maaaxa .
Jestem w stanie robić taki trening,żeby rzy*&ć dalej,niż widzę

HELP!














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Wydaje mi się, że jednak możesz być krzywa
Ale poczekaj aż zajrzy to Saida - on się lepiej na tym zna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio odwiedzałam różnych lekarzy, wszystko jest oki. ,
ja nie umiem pozować, krzywo staję do zdjęć, normalnie też staję w dziwnych pozycjach

Nie mam pojęcia od czego zacząć, co prawda start dopiero w następny poniedziałek,ale muszę się już przygotować i fizycznie i psychicznie.
Nie wiem ile jeść, etc. Jestem żółtodziobem.

Jedyny plus to taki,że uwielbiam pić niegazowaną wodę. Razem z moim TŻ wypijamy prawie 2 zgrzewki tygodniowo

Zmieniony przez - Kabi w dniu 2012-08-27 19:27:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przeczytałas linki z regulaminu?
tam masz wytyczne co do tego co jemy
i układaj diete na 1800kcal 130g B/130g WW/ reszta tłuszczu
ile razy mozesz chodzic na siłwnie?
i co dokładnie jest tam dostepne? jest sztanga i ławka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytałam, czytałam, wg linków starałam się ułożyć sobie dietę.

Na 1800 kcal, zaraz postaram się to zrobić, Nie umiem tylko rozplanować tych g B/T/W , reszta T tzn. ile g ?

Na siłownię nawet codziennie,
ale sztangi i ławki nie ma, postaram się wykombinować,jeśli jest niezbędna.
Poza sprzętem do aerobów jest jedynie przywodziciel-odwodziciel, materac,drabinka i hantelki

PS.
Najlepiej na siłkę śmigać mi będzie ok. godz 8 - 9 rano. Nie jest to przeszkodą?

Zmieniony przez - Kabi w dniu 2012-08-27 19:58:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Witaj,widzę że masz podobny rozkład btw jak ja Białko 130,Węgle 130 i Tłuszcz 70 g będę zaglądała i kibicowała

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak na 1800 to tłuszczu powinno być 80g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Wy to wyliczacie Dziołchy ?
@Asiorajda, nie dziękuję, zapraszam ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Im więcej tym lepiej - WITAMINA D

Następny temat

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

forma lato