SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, co najpierw?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema jestem na redukcji od tygodnia. Po odjeciu 500kcal od bilansu zerowego z wegli, wyszl0 3,5g/kg. Tak lecialem tydzien waga poszla moze +/- 0,8kg, robilem 5 razy aero po 30min i 1 interwaly. Teraz mialem w planie pozostawic taka podaz wegli i zwiekszyc aero do 40min i tak co tydzien az dojde do 50-60min dziennie. Dopiero pozniej jak nic nie bedzie szlo ciac na weglach. Waga sie nie sugeruje za bardzo bo i tak jestem na SAA. Ale chcialbym sie dowiedziec czy taki plan bedzie dobry? Czy lepiej obcinac wegle od dzisiaj o 0,5g, ale wolalbym jesc troszke wiecej a aero trzaskac. Chodzi mi konkretnie czy zalozenie dobre czy lipa? Pozdr.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-07-23 12:21:20

Znowu do przodu.... Chyba:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
Wg. mnie lipa zaczynając redukcję od odjęcia 500kcal, wg. mnie redukcje powinno się zaczynać (1-2tyg) na tylu kaloriach ile potrzebujesz, żeby metabolizm nie zwolnił nagle, dorzucić interwały/aeroby, a potem dopiero obcinać po 150kcal powiedzmy z węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Ale ja nie napisalem, ze kcal ucialem odrazu, stopniowo schodzilem do bilansu wlasciwego. A obcinanie kcal do tego deficytu trwalo ok 4 tyg. Najpierw schodzilem do bilansu zerowego a pozniej ponizej zszedlem. Kalorie ucinalem tylko z wegli. A wiec?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
No to pisz wyraźniej bo napisałeś "Siema jestem na redukcji od tygodnia. Po odjeciu 500kcal od bilansu zerowego z wegli, wyszl0 3,5g/kg." czyli od tygodnia redukujesz. A jak wygląda rozkład Białek i Tłuszczu ? I w ogóle ankiete wypełnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
założenie jest ok. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
B/ 2,5 t/1 w/3,5 w tej chwili. Przypominam, ze na koksie jestem.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Dobra, kolejna sprawa, ktora mnie meczy. Czy jesli mam obliczone zapotrzebowanie kal na redukcje, podzial b/2,5 t/1 w/3,5 i chcialem dodac powiedzmy 200g miesa z kuraka dziennie wiecej, wiadomo ze dodalem bialka, ale kalorzycznosc sie podniesie. Zwracac na to uwage? Czy trzeba w takim wypadku od nowa ukladac diete i wtedy uwzglednic te 200g kuraka?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
wchodzisz na bombę a zadajesz takie pytania?
cienko to widzę!200g kury=200kcal, to chyba jasne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Wiadomo... Jak zwykle znajdzie sie jakis najmadrzejszy, ktory nie ma nic do powiedzenia w temacie, tylko chce pokazac jaki on "mondry". Wiem ile 100g kuraka ma kcal, o to nie pytalem. Jeszcze mogles napisac, zebym sobie lepiej kupil bialko i kreatyne bo koks nie dla mnie.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-07-24 15:00:26

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
kup sobie bialko i kreatyne bo koks nie dla ciebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do korekty

Następny temat

Interwały w trakcie redukcji

WHEY premium