SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, Jakie t3.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7263

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

105

Wzrost

185

Obwód ramienia

43

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

7 lat

Cel cyklu

200 białko 250 wegle 80 fat

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

pare lat temu cykl deka test, mialem stycznosc z clenem.

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

4/week split

Stan zdrowia

Redukcja

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3898
Witam, cel cyklu redukcja, posiadam clen balkana 40 jednostek/tab 180 tabsow, planuje zakupic t3 i pozadnie zredukowac jeszcze dobrych pare kilogramow.

Pierwsza sprawa, mianowicie stracilem dojscie do apteki wiec novo nie wezme, deal sie przeprowadza a na moim zadupiu jest tylko 1 deal, a wiec t3 chce sprawic sobie ze strony internetowej, mam do wyboru takie opcje:
t3 cytomel 50mcg/tab- Euro Pharmacies
t3 cytomel 25mcg/tab- Uni Pharma
t3
cytomel 100mcg/tab- La Pharma
t3 cytomel 50mcg/tab Genesis Pharma
t3 50mcg/tab Hubei Huangshi-Chinczyk
mix t3, t4 Genesis Pharma 30t3 120t4


Prosze by wypowiedziały sie osoby ktore brały niedawno ktores z tych, i które maja najmniej szansy na fejka, moze chinczyk? Hmm nie wiem nie mam doswiadczenia, zawsze z apteki korzystalem.


Kolejna sprawa, planuje brać spory czas az osiagne ostateczne wyniki, jestem ciekawy co Pan Lodzianin powie, bo czytalem tematy to On wlasnie bierze caly czas i mial odstawic i badania robic, moze cos wiecej sie dowiem .

Clen nie wiecej niz 40-80 jednostek ed, ten z balkana kopie jak trzeba .

Badania tsh norma, ft3 norma, ft4 norma morfologia norma, nie wkleje zdjec bo fona nie mam obecnie. Glownie chodzi mi o te firmy kto jakie poleca kupic i na jakich sie nie zawiodl, dodam ze obecnie ciezko mi bedzie sprawdzic na wlasna reke przez zrobienie badan, na koniec bede miec mozliwosc zrobic. Dodatkowe sugestie mozna pisac, pozdrawiam cieplo Boldek123.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3898
Panowie jestem około tydzień na novo- obecnie 2 tabsy dziennie. Obciałem kalorie miesiac temu troche i -2kg pokazało na wadze, ale mniejsza z tym. Pisze w sprawie ze od jakis 2 dni mam straszne wypieki na polikach-straszny dyskomfort. Nigdy az tak nie miałem oraz mam wieksze cisnienie. Czy to normalne na novo czy moze cos innego byc przyczyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
badania jutro robię
moim zdaniem nie idzie "zblokować" tarczycy na stałe
z forum tutaj też osoby leciały po 12 miesięcy i wszystko ok
o firmy pytaj w temacie podwieszonym Polskie realia
lecz nie kombinował bym i kupił bym nasze novo apteczne
czy poza t3 jakieś saa planujesz na podkład??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
badania jutro robię
moim zdaniem nie idzie "zblokować" tarczycy na stałe
z forum tutaj też osoby leciały po 12 miesięcy i wszystko ok
o firmy pytaj w temacie podwieszonym Polskie realia
lecz nie kombinował bym i kupił bym nasze novo apteczne
czy poza t3 jakieś saa planujesz na podkład??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3898
Wlasnie nie mam dostepu do novo, dzis bylem u inneko lekazyka to mnie w grzeczny sposob skrytykowal... Tylko do tego mam dostep, podklad pewnie ci chodzi zeby mi miesni nie pociachalo, generalnie jestem zdania ze nie pociacha, ale pewnie zalatwie 200 enana e7d. Test nie problem, najgorzej dostac dobre t3 z neta ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3898
A propo badan Panie Lodzianinie to czekam na relacje ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
200-250 testa week
60-80 t3 jak redu do skutku
wchodzisz od 20 i co 3-4 dni podbijasz o 20 później lecisz na swojej dawce do skutku
odstawiasz z dnia na dzień 2-3 dni po odstawieniu daj ze 3 dni na wysokich ww

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
z tym odstawieniem to roznie .. ja robilem jak mowisz ale mojej koleżance nie wyszlo to na dobre . spuchla jak banka .. nogi w kostkach do tego stopnia ze nie bylo ich widac ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
rozmawiamy o mężczyźnie u kobietach zupełnie inaczej bym postępował z t3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3898
Dobra pany a wiec tak:

180 clen- 2 tabsy dziennie
kupuje novothyral z 300 tabsow- jak bedzie pozadny towar to bede stalym konsumentem ziomka ktory oferuje, i bede polecal znajomym.

Novo lece 2-3 tabsy dziennie.

Cardio stopniowo zwiekszam obecnie 20 min stoperka po treningu silowym czyli 3-4 razy/week.

Pytanie mam apropo clena, jak brac? 5 dni on 2 off? Odrazu mowie ze nie mam dostepu do srodkow ktore 'przedluzaja mozliwosc czasowa brania clena' wiec bede musial jakos to podzielic na dni on i off nie wiem co o tym sadzicie ze 5on 2 off. To chyba wszystko, novo bedzie leciec az do konca redu, enanth 200-300/week przez 8 tyg potem sie zobaczy.
Jakies sugestie? Pozdro


Zmieniony przez - boldek123 w dniu 2016-01-20 20:51:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
clena bym leciał w małej ilości i w ciągłości bez przerw na 2 dni bo ona nic nie daje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3898
I jak dlugo? az do wyczerpania 180 tabsow?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy kontakt z SAA

Następny temat

Brak libido

WHEY premium