SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redbul a Red Puls

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
w tłumie tych pytań o kreatyny gainery i inne odżywki ja chcem sie zapytać co sądzicie o Red Pulsie jest to napoj izotoniczny w postaci tabletek musujących nazwa podobna do red bula wiec wziełem i to i to w reke i porownywalem wyszlo na to że te dwa napoje różnie sie tylko nieznacznie ilością witaminy b6 tauryna kofeina wszystko jest tak samo wiec czy są to napoje tak samo dobre jakosciowo czy nie. Dodam ze jedna puszka Redbula kosztuje 6 zł a tutaj 10 tabletek kosztuje 5,49 a ostatnio nawet widze w tej samej cenie 20 sztuk tych tabletek promocja 10 tabletek gratis :P heh wiec co lepiej kupować ??

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3048
Red Puls :] tani i dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Lepiej kupowac taurynę mega kaps, kofeine prolaba,do tego nieco glukozy i wode gazowaną/z sokiem i masz to samo.A jak chcesz gotowe to sam sobie odpowiedzialeś..a idź i kup sobie xl z biedronki..co za różnica.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
a zmiescisz to w cenie 6 zł ?? <

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Zmiesci w 6 / za porcje, liczac w porownianiu do redbulla, bo skladu tego red plusa nie znam/ i to bez najmniejszego problemu : 300kapsow tauryny 50+ zeta, kofeina, normalnie 40/45 zeta x100{liczac takie sobie ceny)... wiec masz
200mg kofy + 4,5g tauryny / czyli wiecej niz duzo / za 90gr okolo?

update : wychodzi 90gr za super mocny sklad - jakis soczek czy tam woda, a mozna np. mieszac z jakims carbo i wyjdzie niewiele ponad 1zl



Zmieniony przez - Ritual w dniu 2005-06-25 14:44:57

Zmieniony przez - Ritual w dniu 2005-06-25 14:48:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Sog za obliczenia
Oczywiście, skąłd wyjdzie lepszy o wiele..połacz to z wodą gazowaną, i glukozą i masz naprawdę konkretny dopalacz
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
Kupiłem tego Red Pulsa i nie wydaje mi się, żeby tabletka miała 64 mg kofeiny (w końcu to tyle co w 200 g Red Bulla albo całkiem niezłej kawce). Może tak na minie działa, ale nie wydaje mi się bo zawsze kofeinkę czułem całkiem nieźle. Ale czego się spodziewać za 4,40. W sumie 2 tabletki już czuć i dobry w smaku (Red Bull).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porcja kreatyny po treningu ?! - pytanie

Następny temat

Resukcja tłuszczu czy masa

WHEY premium