SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recomp,jaki PH lub SAA oral

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
To chyba polece na 2puszkach epi,chcialem sprobowac cos innego ale widze ze niema sensu. Na recomp powinno starczyc razem z suplami. Jak by ktos mial jakis pomysl to PISAC.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
h-drol albo eq-plex też b. dobre w tym celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Aras a ty co bys wybral H-drol czy epi?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
kumpel ma dylemat jedzie na h drol u stano niedlugo konczy cykl efekty masowe srednie jednak jakosc meisni na duzy plus. Jaki buzer tesca poelcacie do cloma, bo u niego libido w dol poszlo strasznie cykl wygdal tak od 1-3 po 50mg h drola i 400mg stano. Od 3-6 75mg h drola i 600mg stano

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Ile wydal na kasy na h-drola i stano?:) Buzer bym walnal po clomie na twoim miejscu. Najlepiej cos z DAA np.test freak,albo T-100 z olimpa. Kurde wacham sie co zrobic,2 puchy h-drola czy 2 puchy epi...A moze jedna epi i jakis inny PH. Sam juz nie wiem. Moze pro-sd po jednym kapsie dziennie? Doradzcie cos,najlepiej ci co biora czasem PH i wiedza jak dzialaja.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Z Clomexem DAA solo 3g na noc. Arek niech sie wypowie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
po cyklu wysokie dawki b6 i gino progesteronowe powinno szybciej zniknąć (z tego co czytalem na tym forum, bo nie mogę powiedziec z wlasnego doswiadczenia), myślę, że po SUS nie będzie tego problemu ale zawsze jest możliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
A co sadzicie o czyms takim 1-7 pro halo 50mg dziennie i 6-9 11-oxo 500mg ?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Interesowalem się oxo, wykorzystują go jako most w cyklach ph cykl-oxo-ph, imo drogi troche, min 2 puchy trzeba pociągnąć. Jak masz hajs probuj, chetnie poczytam o efektach. I tu u Ciebie w sumie moznaby go traktowac jako pseudo most Zaraz Ci podrzucę linka. Generalnie z doswiadczeń niektorych forumowiczow wynika, ze dobrze jest zrobic zejscie z cyklu na 11 oxo poniewaz nie jest metylowany, blokuje kortyzol, (podobno) powoduje zejscie wody podskornej i mozna po takim zejsciu z cyklu na 11oxo zarzucic mniejsza dawke cloma/nolvy i dorzucić dobry booster teścia.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym . Dziękówa za odp

Następny temat

Dostinex

WHEY premium