SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RZS Niedowaga na jakie zajęcia w siłowni zapisać się?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 245
Pozwolił na moje stawy.
A co z tą operacją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Ja już Ci na to pytanie nie odpowiem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 245
Bo już nie mam kontaktu z gastrologiem itd. ale okey
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 245
Co mam obserwować??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Obserwować stan zdrowia czy nic się nie pogarsza, jakieś bóle się nie pojawiają.

Nikt na odległość i bez znajomości chistorii chorób Ci nie odpowie co wolno co nie, czy coś wyrządzi Ci krzywdę.

Chyba że cchesz by jakiś 12-latek Ci napisał gdzieś na forum, pakuj ostro nic Ci nie będzie, nie masz pewnosci kto to wypisuje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12347
Nie możesz ich przeciązać bo może to spowodować dalsze deformacje stawów. Należy się skupić na tym aby zachować pełen zakres ruchu w stawie(przeciwdziałać chorobie ) oraz siłę mięsniową którą musisz wyrabiać z głową. Trener personalny po fizjoterapii lub fizjo na pewno bedzie wiedział jak ci pomoc.


Zmieniony przez - wlaziks w dniu 11/04/2019 20:59:46

Fizjoterapeuta & Trener Personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33131 Napisanych postów 23203 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278137
Musisz zainwestować w kilka personalnych zajęć z dobrym trenerem . Grupowe odpadają bo na grupowych nie ma czegoś tak ważnego jak Indywidualizm a robię jest właśnie potrzebne indywidualne podejście z głową.Ktos ogarnięty musi cię oglądnąć , sprawdzić mobilność , zakres ruchomości , wady postawy ,pokazać prawidłowe techniki podstawowych ruchów .pokazać jak wzmacniać i uaktywniać podstawowe mięśnie . Na początek zapewne pójdą taśmy ,trx itp . 400 zł za miesiąc to bardzo tanio chyba że jaka cena to taki trener :). W Krakowie za trening personalny 100-150 zł średnio


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-04-11 21:16:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 245
A jak skorzystam jednego darmowego treningu z trenerem i by mi powiedział co mogę i potem sam bym ćwiczył lekko to co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wątpię byś od razu trafił na takiego ogarniętego trenera, na pierwszej lepszej siłowni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 245
No właśnie tyle kasy nie mam a w jednej siłowni jest możliwość skorzystania z darmowego jednego treningu z trenerem i robi także ankietę zdrowotną i niby mi pokaże na czym mogę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejność

Następny temat

Pierwsze Kroki z FBW

WHEY premium