SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RUNĄŁ SAMOLOT PREZYDENTA RP

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Tragedia. Az trudno w to uwierzyć... Wyrazy wspołczucia rodzinom i znajomym zmarłych...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wśród wielu osób znanych z pierwszych stron gazet,zginęli także ci którzy zapewniali im bezpieczeństwo FUNKCJONARIUSZE BOR

Pan JAROSŁAW FLORCZAK
Pan ARTUR FRANCUZ
Pan PAWEŁ JANECZEK
Pan PAWEŁ KRAJEWSKI
Pan PIOTR NOSEK
Pan JACEK SURÓWKA
Pan MAREK ULERYK
Pan DARIUSZ MICHAŁOWSKI
...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 719 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7446

,,Suck It Up"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
to nie jest temat do kłótni politycznych!!!!

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
pozostaje nam tylko zapalić znicz i starać się jak najszybciej uzupełnić te straty w naszym kraju chociaz to dlugo potrwa

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3149
Rodzinie i przyjaciołom tragedii składam wyrazy głębokiego współczucia.

A szperając po internecie natrafiłem na prawdopodobny przebieg katastrofy?!?




Co o tym myślicie?

"Wymagajcie od siebie nawet wtedy gdyby inni od Was nie wymagali"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
70 lat po zbrodni, Katyń znowu zebrał krwawe żniwo straszna tragedia.

niby mówi sie, że śmierć jednostki to tragedia, a śmierć dziesiątek to już statystyka, ale... ale zostaliśmy bez najważniejszych głów w kraju. Jak przeglądałam listę pasażerów, to mi włosy stawały dęba. No i od 10 siedze przy radiu, jedna dziewczyna w RMFie mówiła, że jakby ktoś chciał na podstawie tej katastrofy zrobić scenariusz do filmu "Katyń. 70 lat później", to nikt by na niego nie poszedł, bo scenariusz z uśmierceniem całej góry Państwa byłby naciągany - i moim zdaniem miała racje, ciężko uwierzyć w to wszystko.

a poza tym jakoś dużo zbiegów okoliczności, nie podoba mi sie to :/

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3149
MI też właśnie to się nie podoba a mianowicie Najpierw Federacja Rosyjska "niby" nie otrzymała listu od kancelarii prezydenta w sprawie uroczystości katyńskich i jakby nie chcieli aby on tam przybył.( Moje osobiste odczucie) A następnie tak wielka tragedia.

"Wymagajcie od siebie nawet wtedy gdyby inni od Was nie wymagali"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
za dużo teorii spiskowych się doszukujecie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Straszna tragedia, zarówno dla Polski jak i rodzin ofiar, nie wyobrażam sobie co oni teraz przeżywają. Do tej pory z trudem do mnie dociera, że to naprawdę się stało...
Historia pisze nieprawdopodobne scenariusze, szkoda że znów tak fatalne dla naszego kraju.

Ruskim również nie dowierzam, pokazali wiele razy, że są nieobliczalni. Dużo dziwnych wątków jest w tej historii, które znając życie nie zostaną wyjaśnione.

Inna sprawa, że to skandal, żeby prezydent i tyle kluczowych dla państwa osobistości latało jednym samolotem i do tego złomem, a remontowanie go poza granicami kraju też mi się nie podoba.

Teraz wszystko co można zrobić to oddać hołd ofiarom i wyciągnąć wnioski na przyszłość.





Zmieniony przez - searme w dniu 2010-04-10 19:27:57

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbliżają się zawody - prosze o rady

Następny temat

Solis vs Valuev eliminator ?

WHEY premium