SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RUNĄŁ SAMOLOT PREZYDENTA RP

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
a co ma być?

tymczasowo,przez okres 90 dni obowiazki prezydenta pełnić będzie marszałek sejmu,Pan Komorowski(w sumie to już nie jest marszałkiem sejmu).
W te 90 dni musi on rozpisać nowe wybory prezydenckie i musi wskazać następców na stanowiska prezesa NBP i IPN których sejm zaakceptuje lub nie,jeśli nie zaakceptuje to trzeba będzie wskazać innego kandydata.
Wojskowi szybko się zoorganizowali,tam obowiazki pełnią juz zastępcy tragicznie zmarłych.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
JA jestem nadal w szoku. Prezydent RP, żona prezydenta, praktycznie całe dowództwo sił zbrojnych, wiceminister obrony, prezes NBP,prezes IPN , były minister obrony, kandydat na prezydenta SLD, były wicepremier, prezes PKOL, rodziny katyńskie. Niepotrafie w to uwierzyć.



Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2010-04-10 13:50:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
sa gdzies na necie informacje na zywo bez zadnych oplat, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
radio internetowe

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
to jest jakis dramat . wielka tragedia dla Polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Za KAczyńskim nie przepadłąm, ale śmierci to ja nikomu nikomu nie życzę. W doadatku takiej. Straszna tragedia, dzieci prezydenta w jednym dniu starcili i ojca i matkę. Oczywiście reszta ofiar, to też ważne osobistości, współczuję ich rodzinom.

Mam nadzieję, ze nie zwalą całej winy na pilota.

Z drugiej strony, jakie to życie bywa złośliwe i robi na przekór:t yle się mówiło tej uroczytości Katyńskiej, tyle problemów z zproszeniem (którego jeżeli dobrze pamiętam prezydent nie dostał, a wysłał notkę do ambasady rosyjskiej, o chęci wzięcia udziału), tak bardzo chiał tam byc. No i proszę.
Heh zbieg dat też ciekawy, samo życie.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przykra sprawa , tylu ludzi zginęło , dla kraju kłopoty i gigantyczna rysa na wiarygodności ( dla osób bliskich to wiadomo że niema znaczenia ilu jeszcze czy w jakich okolicznościach , każdy opłakuje swych bliskich ). . . ale ja słyszę wypowiedzi o tragedii czy wypadku to mnie krew zalewa , od 10 min lat samoloty nie powinny latać bo były w stanie "agonalnym" poza tym niczego się nie nauczyli nasi włodarze po katastrofie wojskowej Casy z 26 Lut 2008 znowu cała "wierchuszka" razem , więc jeżeli nikt nie pomagał w katastrofie to sami sobie są winni Ci którzy oszczędzali dla poprawności politycznej na nowych maszynach , trochę szumu , patosu i tyle sprawa za miesiąc będzie zapomniana czasem ktoś tam wspomni , wywlecze przed wyborami . . . mam tylko nadzieję że tym razem zostaną wyciągnięte wnioski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
niczego się nie nauczyli nasi włodarze po katastrofie wojskowej Casy z 26 Lut 2008 znowu cała "wierchuszka" razem , więc jeżeli nikt nie pomagał w katastrofie to sami sobie są winni Ci którzy oszczędzali dla poprawności politycznej

Jasne a jakby lecieli 10-cioma samolotami to odrazu podniósłby się krzyk i wrzask że wywalają pieniądze podatników w błoto. Taksamo jakby kupili nowy samolot byłby krzyk że tylko sobie dogadzają i mają podatnika w dupie.


trochę szumu , patosu i tyle sprawa za miesiąc będzie zapomniana

Owszem to wielka tragedia ale świat sie nie skończył, Polska sie nie skończyła. Trzeba pamiętać o tej tragedii ale trzeba iść do przodu a nie całe życie oglądać sie za siebie i żyć nieszczęściami. Jest tygodniowa żałoba tysiące ludzi składa kwiaty i zapala świeczki przed pałacem prezydenckim, zapewne miliony pomodlą sie dzisiaj za ofiary tragedii. I co według ciebie możemy więcej zrobić. Chodzić do końca życia na kolanach i płakać albo powiesić sie na znak solidarności z prezydentem?



Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2010-04-10 15:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego spokojnie
nie 10 ale 2 czy 3 Polska to dosyć duży i wcale nie biedny kraj
a tu mamy 5 najważniejszych wojskowych , pana prezydenta , prominentnych polityków i nie tylko tych byłych jak pan prezydent Kaczorowski ale i pełniących obecnie swe funkcje i oczywistym jest że życie jest cenne każde ale Ci którzy pełnią funkcje i odpowiadają przed krajem powinni mieć to na uwadze
( proszę mnie nie zrozumieć jako ostatniego bydlaka nieczułego , ale nie oszukujmy się , dla nas jest to przykra sprawa , złożymy kondolencje i przejdziemy do swoich własnych spraw bo tak być musi tragedię przeżyją rodziny , bliscy i przyjaciele ofiar a nie cały kraj i panowie z tvn 24 , jak ogłoszą żałobę na tyle i tyle to co to da ? żałobę ma się swoją ( też traciłem bliskich 2 razy ) tego się nie reglamentuje )
widzę kolego że dobrześmy się zrozumieli podzielam twoje zdania a ty moje na ten temat ( odnośnie żałoby )
zakończmy już rozważania będzie pora przyjdzie czas


Rodzinom i bliskim składam wyrazy najszczerszego współczucia i żalu.


Zmieniony przez - Hauteclair w dniu 2010-04-10 15:19:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbliżają się zawody - prosze o rady

Następny temat

Solis vs Valuev eliminator ?

WHEY premium