SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RR a cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1675

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

92

Wzrost

180

Staż na siłowni

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Stan zdrowia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2969
Witam. Wiem, że takich tematów już było sporo, ale każdy przypadek jest inny. Mam taka sprawę. W sierpniu miałem skoki ciśnienia np. 180/140 mm/Hg i dosyć wysoki puls do tego. Kardiolog zrobił mi badania serca (echo i kilkukrotnie EKG i wszystko wyszło bardzo dobrze i serce jest ok.) Stwierdził, że to od nerwów/stresu i stwierdzili ze mam dystonię neurowegetatywna. Obecnie biorę Nebivol 2,5mg Ed, Valsacor 80mg Ed, Aciprex 10mg Ed, i Pramolan 100mg ed. Leki były wprowadzone tylko zapobiegawczo. W styczniu będę miał wizytę kontrolną u kardiologa i najprawdopodobniej leki będę mieć odstawione. Obecnie ciśnienie mam ustabilizowane na poziomie 120-135/70-85 i nie ma jakichkolwiek problemów.
Czy w takim wypadku, jeżeli nadal wszystko pozostanie ok, będę mógł zrobić na wiosnę cykl na cypku i tri boldku ? Bo obecnie jestem w nie zaopatrzony ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
wnc1964
Niepotrzebne tu jest twoje usprawiedliwienia , są sytuacje kiedy leki są niezbędne, tylko idziemy w kierunku uświadomienia cię.

Odstawisz leki , już samo w sobie ciśnienie pójdzie do góry dodasz saa to również pójdzie ciśnienie do góry , więc może skończyć się to nie ciekawie. Już nawet bezpieczniej jest nie odstawiać leków.
Pogadaj z lekarzem prowadzącym on ma pełen wgląd badania, zna przyczyny i objawy.


j/w

Odstaw i monitoruj. Jeśli bez towaru sytuacja się powtórzy w przeciągu 1-3mies to na saa będzie kuku jak nic.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wg mnie trzeba o tym powiedzieć lekarzowi. Jak nie będzie miał nic przeciw to test solo i obserwować ciśnienie. To z mojego laickiego punktu widzenia.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2969
Dzięki za zainteresowanie tematem. OK, tez tak właśnie myślałem. Tylko wiadomo jak to z lekarzami w Polsce bywa. Każdy jest od razu na nie. Dodam jeszcze, że wcześniej jak leciałem np. propa solo czy cypka z turanabolem to problemów nie było. A ostatni cykl był dobrze ponad rok temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Przy skłonności do nadciśnienia nie bierz krótkich estrów korzystniej enan lub cypionat.

Odnośnie leczenia lekarz ustawił Tobie, leki, ma wgląd w twoją chorobę, więc nikt nie będzie starał się być mądrzejszy od lekarza, jak zdecydujesz się na cykl , mierz ciśnienie , tak jak kolega wyżej sugeruje warto o tym porozmawiać z lekarzem.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
pilnuj też e2 i diety
z naturalnych rzeczy wyciag z jemioły dodaj nawet do tych leków co bierzesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jesteś skazany na leki ale nie na saa. Jedno z drugim się wyklucza. Pogadaj otwarcie z lek prowadzącym o tej sprawie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2969
Tak jak pisałem. Leki miałem tylko zapobiegawczo i lekarz od razu powiedział, że jeżeli ciśnienie mi się unormuje to będę je miał odstawione, gdyż pochodzenie problemów jest na tle nerwowym, a nie związane bezpośrednio z układem krwionośnym. Obecnie mógłbym powiedzieć, że RR mam książkowe i bez skoków.
Oczywiście nie oczekuję od was, żebyście byli mądrzejsi tylko bardziej wypowiedzieli się co o tym myślicie.

Dieta jest trzymana w tym oczywiście sód bardzo ograniczony
Dla trzymania estro w normie prawdopodobnie leciałoby od początku 10mg tamoksifenu ed.
Krótkich estrów nie lubię, bo ja wolę dłuższy cykl przy mniejszych dawkach

Z lekarzem postaram się na wizycie kontrolnej porozmawiać.
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi i pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tło nerwowe to jedno, wpływ saa na układ sercowo-naczyniowy to drugie. I właśnie to musisz przemyśleć

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2969
Tak wiem, ale wcześniej, gdy brałem saa z ciśnieniem, ani z sercem nie miałem problemu. Badania serca wyszły więcej niż pozytywnie. Wpływ saa na cały układ krwionośny znam.
Tak czy inaczej, do wizyty u lekarza żadnej decyzji nie podejmuje. Jeżeli po odstawieniu leków rr będzie cały czas stabilne to po jakimś czasie spróbuje polecieć cypka solo i obserwować co się dzieję.
Oczywiście łączenie saa i obecnych leków nie wchodzi w grę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Niemal na pewno skoczy ostro w górę, spanikujesz więc i spotęgujesz reakcję pikawy. Zgłosisz się do lek, ten da leki na 'tło nerwowe' bo do saa się nie przyznasz, i zostaniesz z lekami i nadal trwającym cyklem.

Taka będzie kolej rzeczy kolego. Nie oszukuj się, większość tutaj to przechodziła więc nie ma co gadać ogródkiem tylko wprost

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan,bold,winstrol- 2 cykl

Następny temat

Podróbka priopa? Royal

WHEY premium