SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Grand Prix Binkowski Resort – Kielce 23-24 lipiec 2016

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458








Sebastian Szmyt wygrywa kategorię do 95kg oraz OPEN, gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 437
Czesc wszystkim,zajalem 4 miejsce do 95kg
Uwazam swoj debiut za udany, forma startowa ,która udało się osiągnąć mnie zadowolila.
Plan byl wyjść i zobaczyć co, gdzie i ile brakuje, miejsce nie było istotne, samo wyjście jest sukcesem dla mnie
Milo było pogadać chwile z Marianem, pozdrawiam i gratuluje wyniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
również pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Widzę, że 95+ była do pozamiatania już po lekkim zrzuceniu wody

Brawo Marian!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1010
będą filmiki z imprezy w lepszej jakości dodane na youtube ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Oczywiście połowa już zmontowana, ale z racji iż od rana byłem jeszcze w hotelu i trasie powrotnej , a po powrocie do domu zastała mnie burza i internet nie pozwalał na wrzucenie filmów - to zacznę je wrzucać pewnie wieczorem/na noc , od jutra rana na pewno będą na naszym kanale na YT, wszystko po kolei więc najpierw I i II blok zawodów - te już mam zmontowane (koncze wlasnie kategorie Mariana )
Reszta w zależności jak szybko wszystko pójdzie na kanał, albo jutro , najpozniej pojutrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Udało się wrzucić pierwszy film jeszcze dzisiaj

Fitness plażowe mężczyzn 178 cm - Grand Prix Binkowski Resort 2016 - SFD


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Czekam na klasyka do 180 cm :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Z Waszą kategorią miałem problem przy montażu ,bo dopiero za 3 razem program nie odmówił posłuszeństwa Tak czy siak będzie wrzucony pewnie przez noc na kanał lub jutro zależy jak szybko wszystko się załaduje . Takie zawody jak wczoraj to blisko 40gb materiału video...
Gratuluję 2 miejsca , formę jak widać na zdjęciach i po punktacji z zawodów miałeś blisko 1 miejsca. Ja wczoraj swoim komentarzem do którego odniósł się spompowany chciałem tylko wyrazić radość , że wygra nasz user, szczerze mówiąc z głowy mi wypadło , że będzie startował w tej kategorii drugi użytkownik forum, no ale co poradzić , musisz się więcej udzielać na forum

Trzymam tylko mocno kciuki aby w podkładach muzycznych nie pojawiały się kawałki które YT z automatu blokuje i np. film wgra się z wyciszoną ścieżką dźwiękową (w całym filmie) lub co gorsze zostanie zablokowany jeżeli chodzi o wyświetlanie w 250 krajach świata

Na razie powyższy z fitness plażowego przeszedł ,ale dostał blokadę w Austrii, Niemczech i Szwajcarii...


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-25 23:19:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1st BALTIC BODYBUILDING AND FITNESS CHALLENGE – WŁADYSŁAWOWO 2016 – REGULAMIN

Następny temat

Arnold Classic Asia 2016

WHEY premium