SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA FATU I PROBLEMY Z TYM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
dobra jestem po wyszło nieźle osatnia seria (4)na wiekszych ciężarach po atlasie 10min rower.
jem teraz 2 nóżki bez dodatków a za 1.5h obiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
po to flex zadaje pytania zeby cie naprowadzic

i lubie takich grubasow co sie napinaja przez internet ,a na silce jakbys zapytal i nie otrzymal satysfakcjonujacej odpowiedzi tez bys tak do flexa sie odezwal ..nie sadze

troche sie ruszyles wrzuciles nowedexa poziom testa Ci sie ruszyl i kozaczysz a miedzy brysiami za******lasz ze spuszczona glowa tracac potem i kolejnym straconym sezonem

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
nie będę z Tobą dyskutował
tylko jedno -nie myśl nawet o PH bo sobie tylko krzywdę zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
REMUS niewydaje mi sie i nie będę rozpisywał dlaczego(mówią na nas malinowe nosy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
obiad cyc(150g)+kuskus+buraczki
1hepati,1Venom,1T-X,2Watershed,2novedex
ide spac za 3godz do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
ziomus nie wiem o co ci chodzi ale na nas mowia nosy kolosy

i zacznij krecic areo po treningu 40min jak czlowiek

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
REMUS-ty kolosie widze że nie jesteś kibicem z młyna i wyjaz.i dobrze bo niema czym sie chwalić lol
(zacznij krecic areo po treningu 40min jak czlowiek)-nie wiem jak to robić bo po 30min jestem strasznie znudzony (niezmęczony)może jutro kupię skakankę
ja cały czas jeszcze walczę "stop smoking" a jarać się chce (24lata) pozd. wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7019
To zastanów się czy faktycznie chcesz redukować bo niebawem może okazac się, że Ci się znudziło ;)
Chłopie zacisnij zęby i kręć, same tabsy nie popala Ci fatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
W pracy zjadłem (a cha ja robię zawsze na nocki)3 kromki brązow.z 3 jajkami i pomidor,+ 3 kawy 1Venom,1T-X
wstałem teraz po 6 godz.snu
śniadanie 4 kromk brąz z szyn,żółty ser ogórek konserw,+ 3 jajka sadzone
,1T-X,2Watershed,1hepati,1omega
waga 110.5(-1.5)
pas 108 (-7) super
zaraz wskakuje na rowerek 30min

Zmieniony przez - siero w dniu 2010-03-22 14:08:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propionat+Winstrol

Następny temat

jaki prop najpewniejszy??

WHEY premium