SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawiczki Elastyczne

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988


zmotywowany brakiem czau na zawiązanie bandaży na treningu kupiłem sobie kilka dni temu rękawice elastyczne:
http://www.daniken.com.pl/index.php?strona=kategorie&id_kat=71_136
(chodzi ofc o "5412. Rękawice elastyczne") . zakupu dokonałem przez brata a on na tym się zna (ja zresztą też sie zbytnio nie orientuje). Okazało się że rękawice są luźne tzn. przy palcach odpowiednio uciskają, a na pozostałej częsci (nadgarstek, kostki) są całkowicie luźne. Jest to rozmiar L, w sklepie jest też M. Mam możliwośc wymiany. Tak to ma wygladac czy kupic mniejsze? Z góry dzięki.
PS. dodaje jeszcze fotke (sry z jakosc robiona telefonem)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
takie rekawiczki zapewne nie beda pelnic takiej roli jak bandaze bokserskie - usztywniac nadgarstek i kciuk lecz beda tylko wchlaniac pot zamiast w rekawice bokserska.
Wiec jak beda Ci przeszkadzac w treningu to mozesz wymienic na mniejsze.

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-11-02 19:50:16

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
ale jesli beda numer mniejsze to pewnie beda tez bardziej uciskały przy palcach - a tam teraz juz sa dobrze dopasowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Przymierz w sklepie mniejsze i wybierz te, ktore beda lepiej leżały

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
kup bandaze, bo se krzywde zrobisz. smiac mi sie chce jak widze "sprytnych" idiotow w tych kondomach. no ale wkoncu on pierwszy zalozyl rekawice, nie ja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
NewHejter, może by tak grzeczniej?

ja generalnie też uważam, że owijki to dużo lepszy - wcale ich sie długo nie wiąże, a możesz je dopasować idealnie do dłoni a pozatym w Danikenie 3,5m półelastyczne taśmy są w bardzo rozsądnych cenach

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
Marcin - nie moge przymierzyc bo nie mam mozliwosci jechac do Krakowa do sklepu - moge tylko przez brata kupic

Owijki mam i do tej pory uzywalem, ale u mnie w sekcji trening wyglada tak ze najpierw jest rozgrzewka i cwiczenia kondycyjno-rozciagajace (na ktorych nie powinienem nosic bandazy poniewaz przeszkadzaja w cwiczeniach i trener mowi zeby nie nosic na tej czesci treningu) pozniej sa cwiczenia techniki w rekawicach i wtedy cos pod pod rekawice by sie przydalo chocby ze wzgledu na higiene... a ja mam rekawice sznurowane i i tak ledwo co zdazam je ubrac miedzy tymi czesciami treningu wiec nie ma mowy zeby owijac bandazem jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Moj trener zawsze powiadal "Nic nie zastąpi zabandazowanych rak"

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
mojemu trenerowi chodiz glownie o pompki na kostkach - trudno robic to cwiczenie w owijkach, a po za tym kostki sie nie wyrabiaja

no to kupic mniejsze czy takie luzne maja byc?

Zmieniony przez - chea w dniu 2008-11-03 17:38:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
No wiadomo, że jeżeli są luźne to lepiej kupić ciaśniejsze Wymień na mniejszy rozmiar skoro masz taką możliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
apo za tym kostki sie nie wyrabiaja

W jakim sensie sie nie wyrabiaja?

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO WAŻNE PYTANIE!

Następny temat

Muzyka przy treningu SW

WHEY premium