SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ręcznik na siłownię?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie wiem, ale dużo mi opowiadał i pytał się czy ćwiczę, że fajnie sobie poćwiczyć i mi tam rady dawał z oddychaniem, ciężarem, treningiem ogólnie itp :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
Z posta na post Twoje rozkminy są coraz głupsze
Weź się kvrwa do roboty lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
recznik to podstawa duzo nie wazy a zawsze sie moze przydac... nawet jak sie nie pocisz zbytnio to i tak zapewne slady spoconej bani czy karku zostawiasz.. a jak nie ty to kto inny po ktorym wytrzesz jego pot swoja bania... zreszta ludzie co sie w ogole na silce nie poca robia h**a nie trening i rownie dobrze moga sobie darowac... recznik tez sie przydaje jak sikasz w kiblu i np papieru nie ma mozna umyc rece i wytrzec w recznik... chyba ze nie myjesz rak po sikaniu i potem lapiesz hantle i sztangi :/ ....

ja nosze zawsze recznik jak pisalem to podstawa raz sie poce mocniej raz mniej ale recznik zawsze mam i zawsze pod dupa rozkladam :)

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6107
U mnie na siłowni wrecz obowiazkowy jest recznik .Nawet jest w regulaminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
Tylko pierzcie te ręczniki , żeby potem jakiś łupieżów pstrych czy grzybic nie roznosić ^^ , bez ręcznika i koszulki, gołym ciałem na ławkę, w publicznej siłce to już ryzyko , ja kiedyś pstry się nabawiłem na publicznej w Poznaniu :) , więc podkładać coś czystego na ławki jedną stroną ^^ .

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
taka rozkmina tematu o głupi ręcznik nie macie nic innego do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sądzicie o ćwiczeniu na brzuch - Unoszenie nóg w zwisie na drążku?
Chodzi mi o to czy skuteczne ćwiczenie na brzuch i czy po każdym powtórzeniu stawać nogami na podłoże czy cały czas wisieć? Czytałem na atlasie, że działa na proste,skośne mięśnie brzucha i zębatkowe mięśnie, więc chyba dobrze, ale jakie jest wasze zdanie?
A czy strasznie obciąża kręgosłup/plecy? Ostatnio na siłowni robiłem unoszenie nóg w leżeniu na płaskiej ławce, ale mi po dolnym odcinku pleców nieźle "dawało"

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-01-12 22:20:31

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-01-13 07:16:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
Sopel_X
recznik to podstawa duzo nie wazy a zawsze sie moze przydac... nawet jak sie nie pocisz zbytnio to i tak zapewne slady spoconej bani czy karku zostawiasz.. a jak nie ty to kto inny po ktorym wytrzesz jego pot swoja bania... zreszta ludzie co sie w ogole na silce nie poca robia h**a nie trening i rownie dobrze moga sobie darowac... recznik tez sie przydaje jak sikasz w kiblu i np papieru nie ma mozna umyc rece i wytrzec w recznik... chyba ze nie myjesz rak po sikaniu i potem lapiesz hantle i sztangi :/ ....

ja nosze zawsze recznik jak pisalem to podstawa raz sie poce mocniej raz mniej ale recznik zawsze mam i zawsze pod dupa rozkladam :)



Jak wycierasz z ławki swoim ręcznikiem czyjś pot, a później swój z twarzy, to też możesz dostać jakiegoś gratisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
u mnie na silowni recznik jest obowiazkowy i ja jestem ZA w tej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mógłby ktoś odpowiedzieć na to co pisałem wyżej?

"Co sądzicie o ćwiczeniu na brzuch - Unoszenie nóg w zwisie na drążku?
Chodzi mi o to czy skuteczne ćwiczenie na brzuch i czy po każdym powtórzeniu stawać nogami na podłoże czy cały czas wisieć? Czytałem na atlasie, że działa na proste,skośne mięśnie brzucha i zębatkowe mięśnie, więc chyba dobrze, ale jakie jest wasze zdanie?
A czy strasznie obciąża kręgosłup/plecy? Ostatnio na siłowni robiłem unoszenie nóg w leżeniu na płaskiej ławce, ale mi po dolnym odcinku pleców nieźle "dawało" "

I jeszcze takie pytanie: Czy to normalne, że podczas treningu danej partii np. ręce/nogi to po prostu trzęsie mi rękami, nogami, mięśnie mi się "same" trzęsą ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przydatny Kalkulator - produkty w różnych jednostkach ...

Następny temat

"Project 30" 01.01.12 - 01.06.12

WHEY premium