SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różnica między obciążeniem?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 204 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5101
Witam. Postanowiłem dokupić sobie trochę obciążenia do domowej siłowni + gryf 180cm. Znalazłem dwie interesujące mnie oferty na allegro(w regulaminie nie ma słowa o linkach, więc wstawiam):
http://allegro.pl/zestaw-60kg-obciazenie-gryf-prosty-180cm-i6184400194.html
http://allegro.pl/zestaw-60-kg-gryf-prosty-180-cm-sztanga-obciazenie-i6223796948.html.
Wytłumaczyłby mi ktoś jaka jest różnica między tymi talerzami? Które byłyby lepsze do domowej siłowni (panele na podłodze)? Dlaczego taka różnica w cenie?
Proszę nie mówić, że długo obciążenie nie wytrzyma i lepiej kupić żeliwne/stalowe, ponieważ wyprowadzam się za 2 lata 200-300km od aktualnego miejsca zamieszkania, a nie mam zamiaru tego zabierać ze sobą, więc wystarczy, że takowe obciążenie da radę przez te 2 lata. Później może się nawet posypać.
Dzięki! :D



Zmieniony przez - Qaandenzin w dniu 2016-05-28 21:45:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jedn gryf 29 mm tanszy 25mm jeden pieron co kupisz bo oba obciążenia to bitumiczne. Przy takim zestawie brać co najtansze.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 204 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5101
A co jeśli przy pierwszym zestawie "część użytkowa" gryfu ma 106cm, a pomiędzy stojakami zamontowanymi do ławki mam 107cm? Będzie widać różnicę tego 1cm czy nie ma co się martwić o takie szczegóły?
W drugim zestawie nie ma podanej długości tej części, ale wydaje mi się, że to będzie tak samo


Zmieniony przez - Qaandenzin w dniu 2016-05-29 11:35:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Krzywo troszkę będzie się opierać, z jednej strony będzie ok a z drugiej będzie się opeirało na tej cześci co jest ogranicznik dla talerzy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 204 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5101
To raczej nie powinno stanowić problemu. Dzięki wielkie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co ważniejsze? Pompa czy uszkodzenie włókien mięśniowych?

Następny temat

Siłownia Mielno

WHEY premium