SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie z inne j bajki....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Witam mam takie pytanie troche z innej bajki.Nie wkur.iajcie sie,ale siedze tylko w dziale doping i nie wiem nawet gdzie mam sie zapytac.Mysle,ze ktos tu moze mi odpowie bo gdzie mam pytac...Dobra chodzi o to,ze wjechalem dzisiaj na nowa silke i chlop mi mowi..WLASCICIEL,ze gryf na sownicy wazy 35 kilo..O KVRWA...Jest taka opcja,ze moze gryf wazyc 35 kilo?????????Nie wieze jakos w to...Tylko tez nie wiem po co by mial mnie sciemniac...???Moze ktos kumaty mi odpowie bo jak nie to wiezdzam tam jutro z waga.....PZDR!

(ON)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Dodam, ze suwnica na mojej silowni jest firmy Life Fitness.

Zmieniony przez - 21dorian21 w dniu 2010-07-05 23:58:02

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Raczej mało prawdopodobne , olimpijski ma coś ponad 20kg więc sobie go porownaj ... A tak nawiasem dlaczego Cie to tak interesuje ? He ^^

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 93 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
mozliwe, ze te "slupy" gdzie trzyma sie gryf sa obciazone, ale 35 to duzo, bo normalnie gryf+zaciski to max 25

boi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
^^^Dyl to ty?

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Jest taka opcja,ze te nakladki na boki co na nie daje sie obciazenie zeby nie latalo to mga cos wazyc,ale watpie,ze 7,5 kilo jeden.Po co on mnie kvrwa sciemnial...,zebym czul sie,ze wiecej podnosze czy co????Nie rozumiem tego!!!Dlatego mnie to dziwi......!!!!!!!!!Moze ktos napisze,ze tak moze byc :D

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
u Nas na siłowni waży 30kg... I okolice 30kg są normalne. Ale 35 to trochę już przesada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
jest normalne na jakiej silce cwiczysz? jak na totalu to moze tak byc na naszej suwnicy gryf olimpiski do tego masz walki ktore poruszaja sie po rurce plus zaczepy spokojnie moze wazyc 7,5kg jeden.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 93 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44

boi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Dylu nie przejmuj się i tak jesteś the best ^^

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zmień podpis i nicka,załóż temat w administracji jeśli dostałeś niesłusznie bana,ogólnie zaraz popatrzę,ocb ale taki nick i podpis tylko będzie działał na twoją niekorzyść

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
u nas 30kg ma gryf na suwnicy ;)

dylu hardcore team

Zmieniony przez - Hanzi_mma w dniu 2010-07-03 11:45:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop + tren

Następny temat

Czy ph lub sterydy to ostatnia deska ratunku dla mnie??

WHEY premium