SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie po zrzuceniu 15kg... ZAJRZYJCUE TU :-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 336
Skalar a Twoim zdaniem jak widzisz na fotkach ile KG by sie pzydalo jeszcze schudnac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
radzio trudno powiedzieć, jeśli chodzi o ilość tłuszczu jaką powinieneś zrzucić raczej warto abyś znał bf. Ja uważam, że warto bf zrzucić do poniżej 10% a u Ciebie jeszcze tego tłuszczu trochę jest naprawdę Staraj się, kontroluj wage, mierz łapy i reszte ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 336
Najlepiej miec ponizej 10% tluszczy? No to jak mam 65 kg przy wzroscie 179cm to tak do 60kg i starczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh z tym % to tak napisałem abyś zrozumiał że redukując się lepiej określić zrzucony fat w procentach
A z 65 do 60 to dużo. Tkanka tłuszczowa waży mniej niż tkanka tłuszczowa - co się równa większa objętość. Takie 5 kg może dużo zmienić w Twej sylwetce. Proponuję abyś zrzucał aż zauważysz normalny poziom bf w swoim ciele. Później zrobisz budowanie masy mięśniowej bo 65kg to nie dużo (do tego dużo tłuszczu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 336
Czyli te komorki tluszczowe (ta skora) nie wynormuje sie? Mam zamiar cwiczyc dalej jak teraz tzn. biegac i trenowac silowo przy tym dieta jaka bialkowa jak do tej pory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
radzio23 jak byś chodził na siłownie , rozsądnie się odżywiał to byś ważył 75-80kg wyglądając o wiele lepiej i mając mniej tłuszczu.

moje zdanie już znasz co trzeba zrobić

nie masz gubić kilogramów tylko spalać tłuszcz.



Matti474 jeszcze pare rad typu "głodówką najszybciej zrzucisz" i bana dostaniesz.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15511
dokładnie, dieta na 0 (jaka ci pasuje)
+ siłownia i ew. + aero/hiit i masz fat z głowy
i do tego mięśnie, a za tym zw. metabolizmu itd.

poza tym po dłuższej redukcji dobrze (wskazane) jest zrobić
reset metaboliczny na 0 lub na lekkim +.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 336
Czyli jesc tyle zeby potem to spalac podczas cwiczen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ogólnie rzecz biorąc tak, ale to tak prosto brzmi lecz nie jest proste do wykoniania dla tych co nie mają odpowiednio dużej wiedzy w zakresie odżywiania jak i znajomości własnego organizmu.

Dlatego bez wyliczeń się nie objedzie bo inaczej tak jak większośc będziesz się mylił nawet o 50%

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 336
Dzieki za odpowiedzi:) A jeszcze chcialem spytac czy robic dwa treningi dziennie czy jeden (bieg i trening silowy)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak mam dobrac diete

Następny temat

Ciekawostka - Słodki napój bez węglowodanów

WHEY premium