SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie treningu ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 222
Witam!
Mam 15 lat interesuje się sportem, głównie piłka nożna ale nie o to chodzi. Głównie chodzi o podciąganie.Moje pytanie brzmi czy przez 2 miesiące mogę zrobić takie postępy na siłowni żeby podciągnąć się 30 razy (Mój rekord 16), a chodzi o pobicie rekordu szkoły w tej dyscyplinie (rekord wynosi 29). Moim takim małym marzeniem jest pobicie tego rekordu.Do dyspozycji mam "mini siłownie" tzn. ławeczke, sztangę, hantle i oczywiście drążek. Nigdy nie trenowałem podciągania więc nie wiem skąd odrazu na sprawdzianie taki wynik, ale zmotywowało mnie to. Jeśli macie jakieś pytania które pomogą wam w spełnieniu mojego marzenia to pisać! :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 65

Wzrost: 176

Cel treningowy: sss

Staż treningowy na słowni: nie za duży

Uprawiane inne sporty: Football!

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga/hantle/drążek

Dieta: -brak-

Przeciwskaznania medyczne: -brak-

Zażywane suplementy: -brak-
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

czytaj tutaj PUNKT 10

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 222
Świetna strona, Tomaszu ;) Napewno użyję jej przy układaniu treningu, ale moje pytanie brzmi czy da zrobić takie postępy w ciągu tych kilku miesięcy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Arturooo15

"ale moje pytanie brzmi czy da zrobić takie postępy w ciągu tych kilku miesięcy"

na to pytanie nie da sie odpowiedziec i nie staraj sie nawet idz trenuj i sie przekonaj!!! nie ma rzeczy NIEMOŻLIWYCH

POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 222
Dobra w takim razie idę trenować!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak rozłożyc trening

Następny temat

redukcja

WHEY premium