SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie ilości powtórzeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak czujesz zarys mieśni pod skórą to musisz to zredukować, jak nie to trzeba mięśnie zbudować, bo pomimo redukcji nie będą zarysy widoczne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Mogę mieć pytanko do Ciebie Anubis?
Chodzi mi o to ze jak np u siebie mam brzuch pociety ładnie 79kg-180cm wzrostu. Ale mam taki problem ze nie mam docetej ,,szóstki" z prawej strony brzucha czuje lekkie rozciecie w tym miejscu. I tutaj pojawia mi sie pytanie czy trzeba skatować treningiem na dolne partie bo sama dieta raczej nie pomoże, a stosując mocny trening osatnio troche lepiej wyczuwam z biegiem czasu to ciecie jakby było głebsze. Jak myslisz jak tutaj zaradzić aby to dociąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
pokaż fotkę albo wrzuć ją na profilu potreningu bo same plecy tylko widoczne, nei rozumiem tego że masz rozcięcie jakieś, tzn na kostce masz je?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Zdjecie bedzie ciezko bo brak aktualnego aczkolwiek coś może zaradzę ;p. Chodzi mi o to ze mam rozciete kafelki jak nalezy tylko np z lewej strony miesnia prostego brzucha mam bardziej rozciete kafelki pod skóra niż z lewej strony w tym samym miejscu ;p chodzi mi o ciecie miedzy 6 a 8 ;p.

Niestety nie mam zdjecia na którym byloby to widac ;/


Zmieniony przez - youtubecn11 w dniu 2016-06-20 22:03:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Moze być tak że się nic nie poradzi taka budowa, albo np jedna strona pracuje inaczej od drugiej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
No własnie z tą budową to niestety wiem ze tak moze być ale własnie ostatnimi czasy dając trening na brzuch z obciazaniem np wznosy do L-sita z 10kg na nogach lub kolan unoszenie równiez z 10kg zauwazyłem ze z lewej strony sie dociałem jeszcze bardziej (pod skórą wieksze wciecie) Jak i również minimalnie głebsze i lepiej wyczuwalne jest to z prawej strony. Wiec podchodząc do tego tak sądze iż da się to dociąć jednak wolalbym mieć troche wiekszą pewnosc dostając rade od specjalisty ;p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
Dobra, reasumując - Jeżeli będę biegał codziennie 1 km (czasami 1,5 km) + Robił abs'y i zdrowo się odżywiał to po ilu miesiącach zaczną pojawiać się zarysy mięśni?



Zmieniony przez - Zawik w dniu 2016-07-03 19:31:25

Zmieniony przez - Zawik w dniu 2016-07-03 20:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trudno ocenić, na siłowni widze osoby co po 2 godziny jeżdżą na rowerkach orbitrekach i innych maszynach a efektów nie ma.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
Okej, ile ćwiczeń na brzuch wykonywać? Będę ćwiczyć pon. - śr. - pt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
2 ćwiczenia wystarczą, mozna w superserie jakieś połączyć, np plan i spięcie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu dla kolegi

Następny temat

StreetTest

WHEY premium