SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o przejscie na IF+pare pytań

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4806
Wcześniej miałem nieco inne składniki, ostatnio był zamiar przez osobę która mnie prowadziła, abym utrzymywał wagę i poprawiał sylwetkę, ale ja postanowiłem spróbować IF bo lubię próbować i sprawdzać na sobie różne metody, i uczyć się wszystkiego. Da dieta bez jednego serka wiejskiego była od 79 kg do 72kg potem serek dodany do utrzymywania. chudłem wcześniej jakieś pół kilo na tydzień, mam wszystko w dzienniku jaki prowadzę ręcznie w zeszycie itp. Generalnie widzę że ludzie słodycze wcinają prawie co dzień w dietach na IF ^^ Jak wliczone to nie zaszkodzi ? oczywiście rozsądne ilości ? Od poniedziałku chyba wejdę na 6H, bo dziś jestem na 8h zjadłem pierwszy posiłek po 13:00 (moje okno 13-21 8H) ale 6 by mi chyba bardziej podeszło bo posiłki nie są jakieś gigantyczne.

Zmieniony przez - Smilepoker w dniu 2013-11-16 13:50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie jem słodyczy i bez wzglęgu czy to If czy zwykłą zbilansowana bazowałbym na produktach zdrowych a nie gównach. Od czasu do czasu wiadomo ale nie sądze, że da sie zbudować dobrą forme licząc makro z lipnego żarcia. Wole nie próbować chociaż kto wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4806
Ja trzymam się raczej diety, ewentualnie jakieś jedno ciastko raz na parę dni doliczone, albo cheat meal raz na tydzień, choć nie robiłem nic takiego od pół roku, stąd pytanie ^^, więc trzymać się diety i gubić tak z 0,5 kg na tydzień max nadal ? W razie mniejszych spadków, odejmę serek wiejski -200 kcal i będzie git? aeroby mam zamiar nadal wykonywać więc raczej dużo się nie zmieni, oprócz wygody jaką sobie zagwarantuje dzięki 6H jedzenia, mam spore problemy ze snem i teraz lepiej się wypoczywa, jak nie muszę wstawać przed 7 na pierwszy posiłek.


Zmieniony przez - Smilepoker w dniu 2013-11-16 14:00:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
0.5 kg jest w sam raz. Ja przestanie lecieć to bedziesz musial pokombinowac z makrami. Wygoda jest. Nie musisz sie martwić rano o pakowanie żarcia do szkoły/pracy itd. Powinieneś być z tego systemu zadowolonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4806
Właśnie dla tego chce go wypróbować, czytałem naturalnie sporo badań i postów i przekonywało mnie, akurat teraz mam wolne bo czekam na operację, tylko nauki mam trochę, daje od razu soga, choć nie wiem nawet co to jest:D, Ale szybko mi odpowiadałeś, gdybym miał jeszcze jakieś pytania, w tym poście pisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie wiesz to sie pytaj. Ja też jestem jeszcze laikiem bo niedawno zacząłem ten system jedzenia ale na początku też miałem sporo pytań i mi na nie odpowiedziano więc to co potrafie to odpowiem. Piona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4806
Czy mogę jednego dnia mieć okno 6H np 14-20 a drugiego 15-21? czy raczej trzymać się stałych godzin?czy najważniejsze jest zachowanie okna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli zmienisz z 8 do 6 h to trzymaj sie tych 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4806
Ale chodzi mi właśnie o 6H tylko o innych porach danego dnia tak jak podałem przykład powiedzmy 12-18 a innego dnia jak nie da rady to np 14-20 ? I gdzieś na forum czytałem, żeby po treningu jeszcze godzinkę z jedzeniem poczekać i dopiero wtedy jeść, a po treningu np szklankę mleka tylko?

Zmieniony przez - Smilepoker w dniu 2013-11-16 22:35:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak tylko żeby było to utrzymane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

The Leangains Guide - ktos cos wie

Następny temat

Masa na IF, Kalistenika. Czy coś z tego wyjdzie?

WHEY premium