SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o mono. SOGI!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9279
jak mozna cos czuc jak jest to zamknietE? ja np. waliłem 4 na raz i popijam i jakos nic nie czuć ? hmmm
a nie chodzi tu o samopoczucie tylko o pompe
pzdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Pompe na mono??? chlopie, co ty gadasz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9279
jeżeli w czymś pomogłem , polecam się na przyszłość
sorka michal popierniczylo mi sie

Zmieniony przez - kudi88 w dniu 2038-04-01 23:40:10

Zmieniony przez - kudi88 w dniu 2008-04-01 23:40:46

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
luz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3691
te z 'wyższej' pułki, z tego co się orientuje są z firm zagranicznych- stad ich wyższa cena.

Jeśli o jakośc chodzi, zerknij na skład procentowy substancji zawartych w np 1 kapsie. Jak juz ktos wcześniej wspomniał najwazniejsza jest dieta, kreatyna to tylko dodatek, mały wspomagacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3691
michal09- nie zgodze się z Tobą, co do tego samopoczucia po kreatyni. jak wiadomo różne kreatyny mają różne domieszki, są wzbogacane witaminami itp. Jakis rok temu mój młodszy kuzyn zaczął ćwiczyć. Po miesiącu kupił sobie kreatynę, jednak jest troche za młody na suple i ojciec kazał mu ją wyrzucić, więc odkupiłem ją od neigo.
była do kreatyna w proszku. Gdy ją zazyłem dostałem czerwonych wypieków na cąłym ciele, pomyślałem, że to zwykły przypadek.
Na drugi dzień zażyłem kredke i to samo, ale z większym skutkiem, tym razem cały zrobiłem się purpurowy i na ciele dostałem dziwnego mrowienia. Coś jak reakcja alergiczna. Wywnioskowałem że w kreatynie musiało być cos , co momentalnie rozszezyło naczynia krwionośne w skórze. Kreratyne dałem znajomemu, on nie miał po niej żadnych dziwnych dolegliwości.


Dodam ze była to kreatyna jakiejś amerykańskiej firmy, niestety nie pamiętam jakiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Po pierwsze kretka a nie "kredka"

Po drugie gadamy tu o zwyklym mono z olimpu albo vitala

Po trzecie jak sam napisales to wbyla byla reakcja alergiczna, a nie wszyscy maja alergie na te skladniki.

Po czwarte samopoczucie bylo poruszone w sprawie "pompy" albo jakiegos szczegolnego pobudzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3691
michal09-

po pierwsze- racja, mój błąd

po drugie- to też było mono

po trzecie i czwarte- domyśliłem sie że to była reakcja alergiczna, aczkolwiek sądze że można to podciągnac pod samopoczucie. Co prawda w poście później wyszło że chodziło o pompę - czego jednak nie przeczytałem gdyż była to druga strona. Myśle jednak, że warto wtrącić, tym bardziej iż stosuje różne kreatyny a z taką reakcją spotkałem się tylko w tym przypadku

po piąte- po co te nerwy
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
hehe zadnych nerwow nie bylo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
jakiego mono nie wezmiesz bedzie ok :) taka prawda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CellMass+Shotgun+HMBolimp+Gainer Optimum

Następny temat

odżywki za granice

WHEY premium