SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o BetaKaroten

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10
najtańszy jest chyba firmy CHANCE 50 tabletek ok.13 zł,a zawartość beta karotenu to 10mg.ale brązu to po tym nie będzienajwyżej żółto-pomarańczowy kolorek ale na pewno szybciej się opalisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
to w takim razie jaki polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10
jak nie boisz się zmarszczek ,to polecam solariumJa teraz kupuje Dermorutin(połączenie beta-karotenu z innymi witaminkami)chyba 17 zł. kosztuje,popijam kubusie marchewkowe i używam balsamów brązujących.Skóra ma odcień pomarańczowo -żółty ,trochę pudru na twarz i jakoś to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a da rade kupic jakis dobry beta-karoten w aptece?

nie ma co daleko szukac (jestesmy w dziale NUTRIFARM :D) - BETA KAROTEN PLUS®

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2007-09-10 18:57:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
no zamowilem wczoraj ten beta karoten plus z olimpa. mam pytanie jak to dawkowac ? na opakowaniu pisze ze 1 kaps ale wiadomo jak to z tym jest.. jak to dawkowac ? chce zbrazowiec troszke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
bedzie beta karoten w blistrach?

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8831
ja biore 2 tabletki BETA KAROTENU Plus z Olimpa i po 2 tyg mam już lekko zabarwione dłonie :D za pare dni zaczynam chodzic na solarium zobaczymy jak ten karoten dziala :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
A ja mam pytanie dotyczące kwestii, która pojawiła się na początku dociekań w tym temacie: mianowicie działanie beta-karotenu a lecytyna /dla tych, co nie wiedzą, bądź nie pamiętają, o co chodzi tłumaczę, iż beta-karoten powinien być przyjmowany - jak napisali specjaliści - wraz z lecytyną, aby jego działanie osiągało swą skuteczność i efekty/... Czy jeżeli w skład specyfiku, który ja przyjmuję, jako substancja pomocnicza wchodzi olej sojowy, jest to wystraczające źródło lecytyny dla prawidłowego jego działania? Czy jednak lepiej kupić taki, który ma w składzie lecytynę lub nabyć ją po prostu osobono? Pytam, bo nie chcę bez sensu przyjmować kapsułek... z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Zmieniony przez - feng-shui w dniu 2007-10-16 21:08:33

Żyj tak, aby innym było nudno, gdy umrzesz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
J zazywam juz od ponad 2 tygodni tabletek beta karotenu i biore 3 tabletki dziennie i nie widze zadnych zmian ;/ co mam zrobic zeby byc bronzowa a nie isc na solareee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
up
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Kolagen Activ

Następny temat

P. Szukała, Ambroziak, Olimp!!!

WHEY premium