SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie na szybko:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162
Mam pytanie czy dla chopaka wiek 14 lat wzrost okolo 170 i wadze 63kg kreatyna moze zaszkodzic czy tez pomoze ?? jak pomoze to podajciejakoms nazwe kreatyny która mogla by byc dobbra dla mniie

z góry thx.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5049
To tu masz lekturke o diecie i treningu uloz plan diete i ktos juz po fachu ci to oceni :)

https://www.sfd.pl/Wybrane_posty_dotyczące_Odżywiania-t280057.html - WYBRANE POSTY Z DZIALU ODZYWIANIA

https://www.sfd.pl/ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_PRZECZYTAJ_TEN_REGULAMIN_DZIAŁU!-t264769.html Tu tez co nie co masz

https://www.sfd.pl/***_SPIS_TRESCI_***-t301411.html TRENINGI PLANY TRENINGOWE NA KTORYCH SIE MOZESZ STOSOWAC I WZOROWAC

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ CWICZENIA NA DANE PARTIE ROWNIEZ ZAWIERAJACY TRENING DOMATORA

i chyba najbardziej omijana strona https://www.sfd.pl/search.asp

POZDRAWIAM

Hey Deejay!!! Pump Up The Basse and Drop the Beat!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie zaszkodzi i nie pomoże- nie widzę więc sensu.
trenujesz wogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162
Tak ostatno bylem miesia temu na silce ale teraz wlasnie znowu chce zaczoc chodzic dzisiaj 2 dzien robie brzuszki 300 dziennie i jak bbede mial silownie gotową w domu to zaczne chodzic czyli pod koniec lipca ale jak napisalem narazie robie brzuch 300 brzuszkow dziennie i zauwazylem ze po 2 dzniach jest troche twardszy ale pod tkanka tluszczowom i mam diete tzn nie jem tluszczu i slodyczy tylko surowki pije herbaty bio- Aktive i wode mineralna:)plix o szybko odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wejdx do działu Odzywianie i zaznajom sie z grubsza z zasadami efektywnego odzywiania.
tak samo odesłał bym cie do działu Trening abys tam poczytal nieco o zasadach ukladania planow tren., techniki, wogóle wszsstkiego co tylko bedzie ci niezbędne- no i nie katuj az tak tego brzucha- wzmocnisz go, ale tłuszczu w ten sposób nie spalisz wiele...
na dzien dzisiejszy jeżeli chodzi o suplementy to jak napisalem powyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162
A co by dalo mi Bialko kuzyn mi powiedzial ze w platanie jest bialko które jest podobno lepsze niz kreatyna dla mnie co wy na to czy to prawda ???...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5049
Najlepszym suplem bedzie dla ciebie solidna dieta i dobrze ułożony plan treningowy nie wiem jak wy ale 300 imo. to lekkie przegiecie.
Tak jak mowie Odzywki wg brakow w diecie tylko tą diete trza najpierw miec.
Pozdro

Hey Deejay!!! Pump Up The Basse and Drop the Beat!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bialko tez ci niewiele da - nie ma innej rady musisz poczytac o odżywianiu- wierz mi to frapujaca lektura- ja także miałem opory a teraz ciesze sie, że zagladnąlem kiedys do tego dzialu- dzięki temu wszystkie mieśnie mi widac jak na dłoni- a brzuch to sie nie mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162
spox ale jaka dieta bo powyzaj napisal mi ze mam zastosowadz solidna diete ale ta dieta na co ma byc na schuniecie czy co?BYLBYM bardzo wdzieczny jak by ktos mi ulozyl ten plan treningowy i ta diete bo ja jestem zielony.

Prosze o szybkom odpowiedz thx.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
1. Sięgnij do jakiegoś słownika bo aż strach czytać...
2. Jak sam powiedziałeś, siłownię będziesz miał dopiero pod koniec lipca więc nic nie stoi na przeszkodzie ażeby zajrzeć do działów "Trening" i "Odżywianie". Do czasu rozpoczęcia regularnych treningów możesz się jeszcze wiele, wiele nauczyć na te dwa tematy. A i z czasem gdy wiedza o suplementach też wzrośnie możesz zacząć je stosować.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5049
Do wypowiedzi kolegi wyzej proponowalbym czytanie podwieszonych postow w tych dwoch dzialach oraz uzycie takiego czegos jak search albo szukaj jak kto woli poszukaj interesujacych cie tematow i czytaj i jeszcze jedno nikt ci nie ulozy diety ani planu treningowy chyba ze wybulisz kasa no to wtedy moze ci ulozy
Pozdro

Hey Deejay!!! Pump Up The Basse and Drop the Beat!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nic nie kupować i tyle.

trening lekki ogólnorozwojowy, act np.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alri - redukcja

Następny temat

co wybrać ????

WHEY premium