SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie i obawy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14595
siema wczoraj miałem całkowity przypadkowy cheat meal/day sam nie wiem jak to nazwać... ... do godziny 17 trzymałem sie idealnie diety , ale później zjadłem 4 jajka , 2 bułki, 8 cukierków, dżem( około 1/3) ,litr mleka , płatki czekoladowe 100g , 2 batoniki , oreo, 2 lody, chypsy, sunbites oraz 2 drożdżówki.... i to wszystko w 2 godziny!!! Jednak chodzi mi o to że od 2 tygodni jestem na masie, wcześniej miałem redukcje i wypracowałem całkiem fajny brzuch dlatego teraz na masie jem do 200 g wegli i dużo białka i tutaj jest moje pytanie czy takie coś zadziała? oraz czy przez taki wczorajszy posiłek dużo zawaliłem? może najlepiej po takim posiłku na następny dzień jeść mniej lub cos??
wiem ze tutaj nie powinienem dawać pytań ale bardzo mi zależy .... Dzięki oo dodam że mam 17 lat ćwicze około rok moja waga po redukcji wynosi 62 kg,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
jeden dzien nic nie zmieni niekiedy troche poprawi samopoczucie wiec nie przejmuj sie tylko działaj dalej i trzymaj juz miske normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 109
hah aleś pojechał ! ;D no nic trzeba trzymać znowu dietkę i cisnąc dalej !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny :P

Następny temat

Masa, cykl roczny ? Jak to zrobić ?

WHEY premium