SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do zawodnikow MT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
Tez cos od siebie dorzuce

Ja trenuje narazie prawie 7 miechow(ale z przerwa 3 miesiace)...w Raczadamie... wczesniej byly jeszcze zapasy przez prawie rok, oczywiscie silownia caly czas:D...I mialem nadzieje ze 13.12 na TPW wystatuje ale nie wyrobilem z badaniami 2 miechy treningow to wdg mnie za malo zeby startowac, chociaz jesli dostaniesz przeciwnika z takim samym starzem to masz 50% szans

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1075
hm.. ja startuje w juniorkach -57
ktos sie chyba pytal w czym. w MT :P
jakies jeszcze pytania ? :D
(przepraszam, jesli cos pominelam)
aaa... Lady M: ofiary ze mnie nie zrobisz !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
uwazam ze jesli wystartuje w walce z kims kto cwiczy tyle co ja to bede mial nie 50 ale c80% szans;p heheeh dzieki za odp. w polowie stycznia ponoc maja byc jakies zaowdy pierwszego kroku, pogadam z trenerem najlepiej co o tym sadzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
szymekk16 z tego co ja wiem to TPW bedzie dopiero w lutym...tak mowia u mnie w klubie(Raczadam) chyba ze jeszcze ktos oprocz
R. Szlachty organizuje cos

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Agata: ekstra, to będziesz sie bić z dziewczyną ode mnie z klubu

Szymek: kolejny TPW jest w lutym, w styczniu są znowu Królowie Ringu a o ile pamiętam to w S/67 jakoś dużo zawodników nie ma po MP będziesz sie z BadBoyem bił, bo wkroczy wtedy w wiek seniorski

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1075
a ile ona trenuje ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
krócej niż Ty

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Ja wystartowałem po 7 miesiącach treningów w boksie (ćwiczę kickboxing) i dostałem piękny omłot. Gość miał jednak dużo więcej walk, startował w PP, a ja nawet nie miałem jednego porządnego sparingu (były takie pojedyncze, ale one nic nie dają ;( ), a on był specjalnie przygotowywany pod te zawody. Jednak zabić się nie dałem, ani liczyć też :) W tym miesiącu będę szukał rehabilitacji w kickboxingu i mam nadzieję, że mi się to uda.

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
a kto to ten bad boy??;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
no BadBoyCK, użytkownik tego forum łokciowy wymiatacz

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojsko, prokurator

Następny temat

Siniaki, wylewy, obite piszczele itd.

WHEY premium