SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do specjalistów!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam 184cm wzrostu 88kg wagi...Przez ostatnie 3 miesiące rening FBW ostatni miesiąc pzrerwa...Mamn zamiar ruszyc z trenningiem i sie nad nim zastanawiam...Chciasłbym trenowac co 2 dni według schematu klaa+triceps 2 dzień biceps +plecy??Zależy mi na tym najbardzien nóg nei ćwicze gdyz niestety kontuzja...Mój cel to masa...Odżywki jakie mam bede do tego brał to glutamina super whey gainer swole n vitamin plus oraz białko ostrowia...Jaki trening p[rzyniósłby najlepsze efekty??pzdr i dziekuje za odp!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
split a poza tym jest takie coś jak search ^^

Zmieniony przez - vineber w dniu 2009-05-21 20:17:47

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ok split a dokłądniej jak to rozłożyc na te dwa dni któe beda sie powtarzac ciagle...Iczy to przyniesie efekty w postaci masy??Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Uu bez nóg, a szczególnie przysiadów będzie ciężko o masę, ale może coś wymyślimy. Jaka dokładnie ta kontuzja? W którym momencie ruchu boli? (przy przysiadzie)

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Czasem przeglądając to forum mam wrażenie że 90% ćwiczących osób a zwłaszcza początkujących ma problemy z kontuzją nóg. Troche to dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4261
nie zmyslaj ze masz kontuzje nog tylko powiedz ze nikt u ciebie na silowni ich nie robi i ty tez nie chcesz, pozniej zobaczysz ze nogi trzeba robic bo to troche smieszne miec w udzie 50cm a w bicepsie 42cm. robiac nogi masa pojdzie o wiele lepiej niz bez nich. a jesli jest to kontuzja to jaka?

.tutaj chodzi o pasje
..tutaj chodzi o siłe
...tutaj chodzi o moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kontuzja pt. lenistwo ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego masa ma iść lepiej robiąć nogi??Nogi cwiczyłęm wcześniej i wyglądają nieźle...Kontuzja kolana podczas gry w siatkówke upadłęm na prawe kolano i narazie chce dać mu spokój...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poniewaz ogolnie sie caly rozwijasz i to lepiej wyglada ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split do oceny

Następny temat

expander ?

WHEY premium