SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79
Witam. Mam pytanie. Zaczalem brac kreatyne. Wszystko pieknie ladnie tylko w drugim dniu zaczynam odczuwamc nerki. nie tyle ze mnie jakos bardzo bola ale czuje je. Cwicze ponad 8 mies, Pije duzo wody , wziałem w sumie 4 kapsuki. czy to normane? z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Nie normalne. Tak nie powinno byc. Takie zachowanie ma miejsce, gdy nie pijesz duzo wody. Skoro pijesz to nie powinno mieć miejsca. Może to nie od kreatyny.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79
pije około 1.5 litra wody dziennie , waze kolo 74 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
1,5 litra!! człowieku to wiem dlaczego Cie nerki bolą.
Na kreatynie to pij co najmniej 4 litry wody.

Wogóle na masie pij 4 litry wody. Ja np. czy jestem na kreatynie czy nie pije 5 litrów wody dziennie.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79
Ups , to chyba tez wiem czemu mnie bola. Dzięki za pomoc , bede pił wiecej i zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Ja jeszcze nie biore kretki a dziennie wypijam ok. 5 litrów. Jak przedmówca pij wiecej wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
ja pilem okolo 2-3 l dziennie na krecie...
jednego dnia mnie cos poruszyło w nerkach , łyknąłem naraz 4 szklanki wody i juz sie wiecej nic niepowtorzylo... pozniej robilem obowiazkowe badania moczu i wszystko bylo ok.

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cell pump i carbo?

Następny temat

ile kupić mam

WHEY premium