SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do moderatorów i weryfikatorów TU!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54207

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Witam 31 lipca 16 minut po polnocy postanowilem zalaczyc swoja ankiete do testow dostepnych za posrednictwem sfd Tego dnia o tej godzinie nie wchodzily fotki na serwer, napisalem tylko ze sa dostepne w linku z podpisu. Czy moja ankieta jest wazna/brana pod uwage? Gdy problem z zalacznaniem fotek zostal usuniety to nie moglem jej wyslac poniewaz inne osoby juz pozamieszczaly swoje ankiety a syfu nie chcialem robic. Tutaj moze link do ankiety: https://www.sfd.pl/temat248021-strona23/
Pozdro

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Wlasnie mialem o to do Ciebie pisac.

Zaloz jeszcze jedna ankiete z fotakami a tamta sie skasuje


Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Dzieki za szybka odpowiedz. Nowa ankieta juz jest. Jesli mozna to uprzejmie prosze o wykasowanie starej, dzieki.

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Juz wszystko zrobione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1944
ojdan a czy ja jak chce zrobic ten cykl do MMAto musze tez ankiete wypelnic? w sumie to moge ale ona raczej nie jest potrzebna, bo zdjecie nie jest wazne bo wyglad nie ma znaczenia (chociaz nie pogardze lepsza sywetka:P ). Rekordy w trojboju tez raczej malo wazne.

czy cos jeszcze musze zrobic zeby moc opisac tu ten cykl bo nie bardzo wiem:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
prawidłowo wypełniona ankieta ze zdjęciem włącznie
oraz obowiązkowy abonament
nic więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Jak robi test za własne siano, to ankietę też musi wypełniać?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2650
Jak chcę dac SOGa to mam komunikat że tylko pełnoprawni użytkownicy mogą dać Soga. Następnie mam pytanie czy chcę zostac pełnoprawnym użytkownikiem, klikam na TAK i nic się nie dzieje. Czy ktoś może wyjaśnić o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
musisz wykupić abona, zeby byc pelnoprawnym userem
albo sms za 5 zl., albo jakis zakup w sklepie sfd

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

super odżywka??????????

Następny temat

Crester Biogenixa

WHEY premium