SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do konkursów w dziale

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
DreamEvil
napisane jest, że czas jest bliżej nieokreślony, ale możecie tak orientacyjnie powiedzieć, czy zamierzacie zakończyć konkurs wcześniej niż do przyszłej niedzieli? Bo w sobotę 25 kwietnia mam pewien event, który chciałem wykorzystać do mojej pracy i nie wiem czy zdążę, czy to olać i zrobić pracę już teraz


Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2015-04-16 18:35:43



bierz udzial i nie marudz, bo moze byc za pozno:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Tak jest, szefie Jutro powinno byc gotowe

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2015-04-16 22:02:53

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2015-04-16 22:02:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
ruszamy dalej z zabawami w dziale, tym razem nasz sztandarowy projekt, redukcja:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek :
Waga :
Wzrost
:
Staż treningowy:
Obwód pasa
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :
Stan zdrowia:
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis:
+ krótki opis dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać
To aktualne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
tak;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
ile ma trwać prodżekt redu?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
minimum 2 miesiace

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Nie można zrezygnować? A i obwód ma być w napiętym udzie, czy nie? + fotka obowiązkowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
1. jak chcesz rezygnować to nie marnuj miejsca komuś kto zamierza wytrwać całość
2. jak sobie wyobrażasz weryfikację projektu redu bez foty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Pytam orientacyjnie, widzę zależy Ci i będziesz szedł po trupach. Raczej chodziło mi, czy fote trzeba już wrzucać, dosłać zawsze można.. sympatyczny to Ty nie jesteś ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RUN & BIKE KONKURS!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Silownia + sztuki walki = przetrenowanie? suple? trening? dieta?

WHEY premium