SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania ...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14945
No to i ja skorzystamz tego tematu.
Mam do dyspozycji drążek (przykręcony do ściany), expandera i hantel 10kg. - Robie pompki 3x 50 (przerwa pomiędzy seriami 25s) w pon, śr, piątek
- Drążek - 4 serie (coraz to węższe, pierwsza na szerokości ok 90cm)pon - piątek
- Expander - kiedy mam tylko czas
- hantel - jeszcze nie mam pomysłu jak ćwiczyć :/

I co radzicie z expanderem i hantlami?? Jakie serie, co ile wykonywać ćwiczenia?? Nie biore żadnych wspomagaczy i nie mam diety (na razie :>)
Prosze o porade i korekte, gdyby coś było źle.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...o korektę czego?
jest tyle postów, które mógłbyś zacząć czytać- dobrze by było użyć wyszukiwarki i odwiedzić posty podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
Jesli chodzi o cwiczenia z uzyciem expandera, mozesz zajrzec tutaj (punkt 2):
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

Co do pompek: 3x 50 moim zdaniem nie zdaje egzaminu.. dostosuj liczbe powtorzen tak abys byl w stanie wykonac 4-5 serii
ja np robie 5x 40 z 2 minutowym odstepem pomiedzy. Co jakis czas zwiekszam liczbe powtorzen w serii o 5.

"Don't waste time on something that won't bring you closer to your dreams"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - siła

Następny temat

Duży biceps

WHEY premium