SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pusta kapsułka w thermo speed

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9840
dobrze powiedziane-poza tym nie robie jakieś wielkie halo,ale takie małe spostrzeżenie-tu chodzi o to że ostatnio dość sporo jest uwag pod adresem supli olimpa-a jak widzę przedstawiciele tej firmy dziwnie milczą na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Olimp sprzedaje kilkaset tysięcy jednostek miesięcznie. Kapsułki są produkowane w systemie automatycznym, zaopatrzonym w system kontrolny, eliminujący kapsułki puste lub niedopełnione. Jednak komputery też nie są nieomylne, i taki przypadek przy takiej masie (dosłownie - miliony kapsułek) może się przytrafić. Przy tej masie towarowej jest kilka rekalmacji rocznie, co jest ogromnym sukcesem. Do załatwiania reklamacji istnieje odpowiednia procedura. Jeżli reklamacja zostaje uwzględniona, klient otrzymuje zawsze godziwą rekompensatę.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9840
w takim razie proszę mi powiedzieć jak taki przypadek ja mogę poddać reklamacji-i liczyc że zostanie ona uwzgledniona?
po coś mi się wydaję że nie ma takiej szansy-pytam teoretycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2406
Krotko podsumowujac:
To ze Olimpowi udaje sie takich sytuacji unikac ponadto wady produkcyjne w ich produktach zdarzaja sie rzadko i nie sa naganne (mi nigdy nic nie brakowalo z wyjatkiem 1 tabl z BCAA 750 Strong)i staraja sie rozpatrzyc reklamacje (np. na tym forum) oraz co wazne oferuja rekompensate "poszkodowanemu" to swiadczy o profesjonalizmie tej firmy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
mi tam sie zawsze zgadza wszystko i nic nie brakuje wiec naprawde nie macie co robić tylko kłucić sie o jedną kapsułke

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
czytam i nie wierze po prostu - firmy samochodowe, obracające tysiąckrotnie wiekszymi kwotami niz Olimp wypuszczają całe partie produkcyjne wadliwych samochodów i nikt krzyku nie robi, a tutaj o jednego kapsa... aferke ktoś robi. Tak jak Om napisal - Kazdej firmie sie cos takie przytrafia...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
a godziwa rekompensata to 1 caps do zwrotu ;)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
a godziwa rekompensata to 1 caps do zwrotu ;)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Freak!
hrhr
mi tez sie kiedys jedna trafila popsuta kapsa , nawet skana zrobilem zeby bylo dla wnuków
w zasadzie mozesz sie czuc wybranym ze Tobie trafila sie polowka kapulki,skoro inni dostaja kompletne, cos w tym musi byc , graj w totka moze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Szanowny Panie - ubolewamy nad faktem, że akurat w kapsułce którą Pan otrzymał nie było proszku, ale przy tak dużej produkcji różnego rodzaju kapsułek, które wytwarzamy - mogło się zdarzyć (robimy wszystko żeby nie było takich sytuacji), iż maszyna pomineła tę jedną,którą Pan otrzymał. Zrobimy jednak wszystko, żeby powyższa sytuacja już się nie powtórzyła.
Pozdrawiamy
Olimp-Labs
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna OLIMPa

Następny temat

Jaka kreatyna dla piłkarza ?

WHEY premium