SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pusta kapsułka w thermo speed

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Szanowny Panie - ubolewamy nad faktem, że akurat w kapsułce którą Pan otrzymał nie było proszku, ale przy tak dużej produkcji różnego rodzaju kapsułek, które wytwarzamy - mogło się zdarzyć (robimy wszystko żeby nie było takich sytuacji), iż maszyna pomineła tę jedną,którą Pan otrzymał. Zrobimy jednak wszystko, żeby powyższa sytuacja już się nie powtórzyła.
Pozdrawiamy
Olimp-Labs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
Olimp a jak by w jakimś opakowaniu było wiecej o jedną kapsułke to nawet nikt by nie robił zadymy poprostu to jest szukanie igły w stogu siana

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Jednak komputery też nie są nieomylne" - ato jest najwieksza brednia jaka słyszałem z Pana strony Panie Ambroziak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
czemu duduś ?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja tez nie kumam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KOMPUTERY SĄ NIEOMYLNE!! Tak samo jakby ktoś powiedział, ze młotek tez nie jest nieomylny . Komputer to maszyna, która wykonuje polecenia człowieka, co najwyzej moze sie pomylić człowiek, ale nie komputer .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360

dla mnie to za glebokie...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Dudek nie filozuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dudek - ja na kompach się nie znam, ale skoro jesteś taki mądrala, to powiedz mi, dla czego mi się czasami zawiesza?... Czy to nie jest jakaś jego pomyłka?

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
A... I jeszcze wydaje mi się, że prównanie komputera do młotka nie jest najtrafniejsze, bo o komputerze mawiajają, że to maszyna myśląca. Nigdy nie słyszałem natomiast, aby ktoś mówił coś podobnego o młotku.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna OLIMPa

Następny temat

Jaka kreatyna dla piłkarza ?

WHEY premium