SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puncher Wrocław - ktos jest na bieżąco?

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1182
Witam,

Od kilku lat chciałem zacząć chodzić na MT ale w moim mieście nie było treningów. Od roku mieszkam we Wrocławiu i planuje zawitać do punchera jakoś po nowym roku bo na razie chodzę na siłkę żeby lepiej fizycznie się do tego przygotować. I tu moje pytanie czy po nowym roku planowane są jakieś zapisy dla totalnie początkujących?? Czy może dopiero we wrześniu następnego roku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1313
Z tego co mi wiadomo to tylko we wrześniu prowadzone są zajęcia z podstaw. Radzę ci startować od tego roku, treningi są bardziej kondycyjne niż siłowe, więc nie ma potrzeby przygotowywać się do nich na siłowni. Wiadomo że na początku będą zakwasy ale po jakimś czasie nabierzesz formy.

muay thai&K1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
widzę, że dobrze trafiłem.:)
Chciałem zapytać czy poranne teningi sa przewidziane tylko dla zaawansowanych czy też tam początkujący przychodzą. Popoudnia i wieczory mam pozajmowane niestety, a na stronie punchera znalazłem taką opcję. Tenowac chce absolutnie dla siebie. ( mam 29lat). Sporty walki to jedyny rodzaj ruchu, który sie nie nudzi:
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
o 10 PON - Środa - PT dla każdego

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
To REWELACJA!!
We wszystkie dni jest stójka?
I czy napewno jest tam ktoś kto zaczyna tak jak ja:)
p.s Wielkie dzięki za szybką odpowiedź..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Tak tylko stójka MT . Mało osób na razie przychodzi(z tego co słyszałem dzisiaj ) to jest szansa z trenerem poćwiczyć.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
To swietnie. Jutro pewnie sie zjawię. Wciąż tylko sie martwię żeby ktoś początkujący też był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
To się nie martw

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Chcialem sie dowiedziec jak to w koncu jest z tym ogrzewaniem heh teraz bedzie juz coraz zimniej wiec maja zamiar cos z tym zrobic?jak to jest z tym klubem zapisy sa na reja a treningi na jagiellonczyka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Wszystko jest na Reja i zapisy i treningi . O Zimno bym się nie martwił

KB/MT/MT + BJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Boks Bolesławiec

Następny temat

Klub rugby we Wrocławiu

forma lato