SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ptzetrenowanie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
Witam. Mój brat chyba się przetrenował czy jakoś tak :). Ponieważ od końca grudnia codziennie ćwiczył bez żadnej przerwy na regeneracje aż do dzisiaj... i żadnych efektów nie widać xD. Może to być przetrenowanie czy jakoś tak ? Ile trzeba wypocząć ( wolne od treningów) aby się zregenerować? pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
Może ma zrobić przerwę przez miesiąc do sierpnia ? Praktycznie 6 miesięcy cwiczył bez regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1211
Przerwa na pewno nie zaszkodzi...
Jak dlugo dokladnie - nie mam pojecia. Moze ktos bardziej doswiadczony poradzi...

A ma jakies kontuzje, bola go stawy czy cos? jesli tak - to na pewno dopoki jej nie wyleczy.

A wolny czas niech wykorzysta na doczytanie i ulozenie sensownego treningu :)

Zmieniony przez - Odie666 w dniu 2010-07-06 16:39:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
Nic go nie boli.. wykonywał trening w domowych warunkach tylko zmieniony :). Wykonywał codziennie bez zadnej przerwy. Ponieważ chciał nabrać masy a zadnej poprawy nie widać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1211
Heh - 7 miesiecy w plecy...

A mial diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
Niestety nie. Dokładnie mu chodzi o tą regeneracje po ćwiczył codziennie a chce teraz zmienić cwiczenia tak: Poniedziałek,Środa,Piątek.. Reszta dni na regenerację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1211
No to poczytajcie sobie dział "Odżywianie", ułóżcie diete i niech zacznie od nowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Błąd może tkwić w diecie skoro jej nie miał bardzo możliwe, że nie dostarczał odpowiednich składników budulcowych.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1709
a co ćwiczył dokładnie. bo ćwiczenie codziennie to może być 5 przysiadów 5 pompek 10 brzuszków dziękuje.
a może to być 2 godzinki fajnego masowego, wytrzymałościowego, siłowego, szybkościowego, aerobów itd. treningu.;)
Poza tym dieta przynajmniej 10 wskazówek żywieniowych na początek, a jeśli ma większy zapał to normalną ułozyć sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
Koledzy na góze mają rację, wiem z własnego doświadczenia, Na początku trenowałęm intensywnie ale dietę trzymałem słąbo, więc efekty były minimalne. Gdy później zacząłem trenować z głową, dietą zacząłem trzymać bardzo, i dużo spałem, to efekty nadeszły bardzo szybko.Polecam przemyśleć :P.

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brat zmarnowal te pol roku.
1 blad to trenowanie codziennie. Powinien cwiczyc 3x tydz na poczatku (sa wyjatki ale nie bedziemy tutaj sie rozpisywac)
2 blad to brak diety
3 blad to brak regeneracji. Powinna sie odbywac co 2-3 miesiace.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jacyś chętni na tournament ?

Następny temat

Trening dla kobiety

WHEY premium