SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Psychotropy a cykl sterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Witam mam pewne pytanie (z góry przepraszam, jeśli to niewłaściwy dział forum, aby pisać), otóż obecnie jestem na cyklu sterydowym, a raczej jego końcówce - 250mg test prop, 250mg tren oraz 250mg mastera w pon/śr/pt. Zostały mi jeszcze około 2.5 tygodnia do zakończenia, zaś potem odblok. Tutaj pojawia się mały problem, otóż lekarz przepisał mi kilka dni temu Miravil 50mg, Trittico 150mg oraz Pramolan 50mg. Tutaj pojawia się pytanie - czy będąc na cyklu i potem na odbloku mogę łączyć powyżej wypisane leki z koksem? Dziękuje i pozdrawiam. Ewentualnie jakie mogą być efekty uboczne z takiego połączenia. Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jaskier92
Nerwica z napadami lękowymi, fobia społeczna i ciężka depresja z epizodami.


Wiesz jakby to była np niepowikłana ,, nerwica lękowa czy dystymia, to szłoby jeszcze polemizować.
Ciężka depresja w języku medycznym to nie tylko poczuciu beznadziejności, apatii, przygnębienie trudności w koncentracji ale często myśli tendencje samobójcze , jeśli nie nadużywasz tego słowa, SAA mogą wybitnie nasilić , autodestrukcje, dlatego skup się na leczeniu depresji .
Depresja sama w sobie jest zaburzeniem rytmu biologicznego organizmu tzw zaburzeniem afektywnym ciężka depresja.
Do tego jeszcze masz objawy napady lęku czy najcięższe schorzenie lękowe czyli przeżycie ekstremalnie silnego lęku bez istotnej przyczyny, czyli np lęk przed śmiercią przed zawałem bezpodstawny itd ,
SAA też mogą nasilić zaburzenia lękowe, zwłaszcza że SAA u osób znerwicowanych działają lękorodnie. Pominę już fobię społeczną lęk przed otoczeniem.
Nie zatracaj się i pomyśl o sobie leki i psychoterapia żadnych saa , bo może to się skończyć tragicznie.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136704
Nie ten dział, idź do Dopingu z takim pytaniem.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Czy mogę prosić moda o przeniesienie tematu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Przeniesione.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Dziękuje serdecznie i proszę kogoś o pomoc. Z góry dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Nie ogarniesz fazy, proste. Skończ cykl i dopiero włącz przepisane przez lek med medykamenty.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Jeśli zdecyduje się je połączyć, to będzie mogło mi to jakoś na zdrowiu poważnie zaszkodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Typowe dla tego typu leków - poczytaj ulotkę. Możesz też dobrze się czuć i co istotne zachowywać. Ale większość osób mających problemy z psychiką, które sięgają po anaboliki przy jednoczesnym przyjmowania leków z tej grupy nie ogrania fazy i dzieje się to co się dzieje.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nie ma grożnych interakcji pomiędzy lekami które masz przepisane, które masz zamiar brać a saa chcesz dyskutować więcej wypełnij ankietę działu doping.
Chyba że tak jak sugeruje , Krzykacz, możesz nie ogarnąć fazy- ale interakcji grożnych nie ma.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Przepraszam, że ciągnę dalej temat, ale jak "bardzo" mocna może być ta faza? Co się może dziać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Ankieta jest tutaj zbędna. Obiekt jeszcze nie wszedł na te leki a jest tylko na saa. W przypadku kiedy wejdzie na leki i będzie ciągnął saa a zacznie dziać się coś niepokojącego temat zostanie zamknięty z prostego powodu - to nie jest przychodnia. Zdrowie psychiczne leczy się u lek med spec w przychodni stacjonarnej a nie w internecie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Długi cykl - masa tesc + deka

Następny temat

Powrót do " normalności " po.propie

Wiecej