SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Psychika a walka uliczna

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 296
Chciałbym sobie udowodnić to, że w sytuacji zagrożenia będę w stanie się obronić :)

Impossible is Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
dużo lepsze by było nauczyć się patrzeć trzeźwo na sytuację i umiec odróżnić kiedy trzeba się bić(bo wyjscia nie ma) a kiedy można olać typa(wbrew temu co honor mówi)

jak już to "umiesz" to resztę masz z górki.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
zgadzam się z Queblo, dobrze prawi - dojrzałe słowa że tak to nazwę .

Ja powiem coś od siebie: Ćwicz, reszta przyjdzie sama .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 296
Ok :) Dziękuję za szczere wypowiedzi, trenuję codziennie i jestem co raz lepszy. Możliwe, że kiedyś nie będę miał takich dylematów. :)

Impossible is Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
Jestem niewierny tomasz. Wrzuc filmik ze sparringu ,a uwierze w twoje umiejetnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Wczoraj jak szedlem na trening to szlo 4 typow z butelkami w lapach i 2 z nich przeszlo na druga strone ulicy i pokazali na mnie palcem...wiedzialem ze cos nie tak i schowalem honor w kieszen i szybszym krokiem oddalilem sie w uliczke:) lepiej nie ryzykowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 296
pytagoras - możesz uznać to za wymówkę albo nie, ale na treningu trenuję a nie nagrywam :) sam dokładnie nie wiem kiedy będę miał sparingi, wszystko ustala trener i dowiadujemy się w trakcie treningu. a noszenie aparatu na każdy trening to przesada. W dodatku nie miałby kto nagrywać, bo trenerzy przy sparingach liczą punkty/czas a reszta zawodników trenuje.

Siwy - wiadomo, że schowasz honor w kieszeń jeśli jest 4-ech gości, ale jeśli trafisz na "cwaniaka" który Tobie bądź co gorsza Twoim bliższym ubliża to wątpie czy byś odpuścił :)

Impossible is Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
zależy jakim bliższym

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
jw zalezy jakim:)
a mi moze ublizac:) wazne zeby rekami nie zaczal machac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 296
No powiedzmy, że dziewczynie, znajomym itp.

Impossible is Nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z Alistairem Overeemem! Video!

Następny temat

worek treningowy - opinia

WHEY premium