SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiady - kontuzja kolana

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1640

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

80

Wzrost

180

Staż treningowy

9 miesięcy

Obwód uda

54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 354
Witam.
Piszę leżąc właśnie w łóżku z wyprostowaną nogą
Otóż wczoraj robiłem nogi, nie powiem był to chyba jeden z cięższych treningów jakie ostatnio zrobiłem (ledwno zszedłem po schodach).
Cwiczenia standardowe 4serie przysiadów, 4serie wyprostów, 4serie wykrokow, 4serie spiec do posladkow + łydy.
Jeszcze dzisiaj wszytsko było OK normalnie chodziłem gdzies do 15.
Teraz czuje, że jest to opuchnięte i dosyc mocno boli tak gdzies nad kolanem blizej wewnetrznej strony. Wchodzenie po schodach uwazam za niewykonalane.
Jak narazie posmarowałem to żelem IMBUM, ale nic nie czuje zeby to pomogło :/ Ktoś może wie co to mogło sie stac?
Co robic?!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdyby nie było opuchnięte to bym powiedział, że to normalny ból mięśni po treningu (zazwyczaj pojawia się około 24h po treningu), a patrząc na lokalizacje to mnie tam najczęściej po treningu nóg bolało przy ruszaniu(i to nawet 2-3 dni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 354
Zakwasy to beda ale dopiero jutro. Dalej jak do kąta prostego to nie zegne tej nogi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakwasy są po treningu, a nie na następny dzień. Jeżeli trening był wczoraj, to po około 24h pojawia się ból jak dowaliłeś mocno. Jednak ta opuchlizna mnie martwi więc najlepiej skontaktować się z lekarzem. Jesteś pewny, że spuchniętą masz tą nogę? Bo dla mnie to brzmi jak zwykły efekt mocnego przetrenowania nóg.

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-06-18 18:27:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 354
Wizualnie nie widac zbyt duzej różnicy miedzy jednym a drugim kolanem, jednak przy zginaniu czuc jakby bylo to opuchniete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przeczekaj 2-3 dni jak dalej bedzie to do lekarza badz fizjoterapeuty trzeba sie wybrac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze odżywek i stosowaniu ich.

Następny temat

Ważę 60 kg przy 174 cm wzrostu chce fajnie wyglądać

WHEY premium