SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrosty na keto?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
czyli uwazasz ze enregia czerpanaa u takiego osbnika jest z ww oki nie mamy oczym rozmawiac stoswoales wersie masowa z niska iloscia ww widze ze nie ,powodzenia buduj mase w ketozie ,poporostu ty masz z gory nazucone jedynie sluszne nazwenicto i luz ,ja w nic nie brne tylko ty czepiles sie jednej rzeczy jak rzep psiego ogona ,eot i po rozmowie bo szkoda slow...

Kanarku jasne przy okolo 150g to oczywisite ze ladowania nie sa potrzebne ,jesli nie wymga psychika ilosc ww na dieice w tygodniu 900g ww (4 treningi silowe [czyso silowe]to strongmen ,2 areobowe po 45min - 1h i hiit[0d 4 interwalow] ) tutej nie ma ketozy ,ale jak wiadomo ona jest zbedna a jesli dieta przy takiej wadze i takim treningu nie jest low -carb ,no to to juz nie wiem jaka bys my musieli stosowac def, proponuje niech z was ktos robi mase na zalozeniach tkd to sie przekonacie ,jak mawial pewien elitarny uzytkownik tego forum wiedza wiedza,a praktyka praktyka jego wyglad i wiedza mowily wszystko

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-03-18 10:03:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
qazi ...wierz mi że Tyka stosowal tego typu rozwiązania zanim o nich wiedziałeś tyle ...

lowcarb - to lowcarb - i Qaz i Tyka miał racje przeciez ale dalej brniecie w te bzdury hehe

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2005-03-18 12:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czy ktos podawal swoja definicje low carb ??:D

bo dla mnie low carb to < 40 % kalorii ww :D, ale to moja deficja :D

wiec zupelnie co innego keto niz low carb dla mnie (poza pewnym zakresem) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no i tyle
keto to jeden z rodzaji lowcarba jakby nie bylo

ale tutaj kazdy brnie w swoje w stylu jak powiedzial qazi - akcja reakcja hehe

a dla Tyki lowcarb to mechniazmy ketozy itd - natomiast dla Qaza (nie tylko zreszta) lowcarb to jest np 130g ww (dla mnie to tez jest lowcarb) ale iunne toki myslenia spowodowały taką ciekawą dysputę hyh

pozdrawiam i czas spadac z tematu chyba jednak ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hoł, hoł, hoł widzę że nadciągnęły posiłki

Biniu, ja swoją definicję jasno podałem powyżej - to taka dieta na której następuje zmiana szlaków metabolicznych typowa dla niedoboru węglowodanów w diecie. Jeśli nie następuje - what's the difference ?

ale to nieistotne, byleśmy zdrowi byli czego i Wam życzę
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łoki doki end of topik, skul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
i w takiej definicji masz racje :D

jednak ja wole definicje na takowy stan - keto :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lody???

Następny temat

Białko serwatkowe

WHEY premium