SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrosty na keto?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
o przepraszam, ale jeszcze tego ode mnie nie uslyszales pierzaq

co do lowcarb i masoowki - idze... wolno, ale idzie; reszte masz wyzej, wiec moje rozwijanie sie w tym temacie nic jooz nie da

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
a moge bez problemowo i płynnie przejśc z CKD na TKD (w okresie treningowym)?

Rozumiem, że mam sobie ułożyc diete w której będą dominowały tłuscze i białko, wegli na dzien ma byc około 20g???? i raz na tydzień łądowanie (chodzi mi teraz o CKD)- ile wegli podczas ładowania?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Kanarek .. wspomaganie jest i pod tym kątem chciałem właśnie poklikać .. napisze tak -> byłem na CKD zeszły tydzień.. co zauważyłem.. zeszła woda.. b. dobre samopoczucie.. niewypełniony żołądek (to mi sie najbardziej podoba).. na treningach super.. termogeneza silnie odczuwalna.. wysypiam sie do tego ZNAKOMICIE.. generalnie jestem b. zadowolony.. brakuje mi tylko pompy ;]
Wczoraj miałem ładowanie (płatki owsiane + kasze + skrobia + warzywa + owoce + budynie .. co zauważyłem - apatia.. przepełnienie.. gazy %).. no i sie nie wyspałem do tego..
Teraz wiem, że low carb a nawet CKD to dla mnie świetna sprawa.. czuje sie na tym jak nowonarodzony =D (doping tu też pewnie ma znaczenie).. wiem, że teoria =/ praktyce.. ale myśle, że z wspomaganiem na tego typu diecie i odpowiednim dostosowaniem odżywiania do harmonogramu dnia i treningów jestem w stanie budować czystą mase i dopalać tłuszcz.. i taki mam właśnie cel :]]

moja dietka wygląda +/- tak:

jaja + oliwa
twarog + rodzynki
trening
kurak + warzywa + oliwa
twaróg + oliwa
tuna/kotlety jakieś + oliwa
twaróg

Czuje, że to super działa i sie ciesze jak dzieciak.. szczególnie z dnia na dzień przed lustrem HI HO ;]

Z tego co wyczytałem po necie to kluczem są kalorie i węgle wcale nie są niezbędne.. widziałem już dużo dyskusji na temat budowania masy na CKD/TKD/LCD.. wiadomo jednak, że kluczowy jest sok ;] i odpowiedni harmonogram posiłków..

DAM RADE ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe te rodzynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
kluczem w takim wypadku bedzie glownie koks - nic na to nie poradzisz
co bierzesz ?

a poklikac mozna tutaj -> www. czat. onet. pl
hrhr

grasiu - chodzilo mi ostyl pisania slowa - gloopi hrhrhr ale miło slyszec ze JESZCZE ty mi tego nie powiedzials hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ja opieram się na wyczytanej - nie pamiętam czy na forum - notce Ambroziaka, który ostro zjechał stosowanie koksu przy ograniczaniu dostaw jakiegokolwiek składnika pokarmowego. Wg. niego grozi to poważnymi zakłóceniami w funkcjonowaniu organizmu - nie pamiętam zupełnie szczegółów tak na mój prosty rozum jeśli dostarcza się silnych bodźców anabolicznych i ogranicza dostawy materiałów 'budowlanych', to albo zostaną użyte materiały zastępcze kosztem np. organó wewnętrznych, albo uzykany przyrost będzie niepełnowartościowy i zniknie po cyklu równie szybko, jak się pojawił .

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Z dnia na dzień dochodze do podobnych wniosków.. tym samym zdecydowałem nie obcinać maxymalnie niczego.. ale nie powiem.. ten tydzień na keto zdziałał naprawde wiele.. myśle, że zyskałem nim więcej dobrego niż złego.. ... przemyśleń ciąg dalszy za jakiś czas ;]

Oraz dzięki za komentarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
hmmm inaczej powiem
jesli chcesz stosowac to tak jak mowisz
rob ladowania !
mocne konkretne ladowania dwudniowe
w 5 dni na keto - ze zwiekszona ilosc weglowodanow np

osobiscie - jesli chodzi o koks - i niskie ww - bylbym za - ale tak jak mowie =- ladowania ladowania ladowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
rozwiazanie -> na keto tez mozna zastosowac insuline tylko nie wiem e-lite czy bys chcial

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
heheh ja tego proponowac nie chcialem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lody???

Następny temat

Białko serwatkowe

WHEY premium