SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów 2012 - Wesoły

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
No widzę,że ruszyłeś ostro z tematem.To mi się podoba:)Pudło na Debiutach i MP musi być... zresztą z taką obsadą trenerską to tylko jeść i ćwiczyć odpowiednio,a wyniki będę na pewno.Pozdro koń:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
Do zobaczenia dalsza część treningu.

http://trecteam.pl/blogi/wesolowski/?p=665 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
To co misie lubią najbardziej a jednak większość odpuszcza :)

http://trecteam.pl/blogi/wesolowski/?p=677 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Kopyta mega Ogólnie masywna sylwetka , powodzenia na debiutach

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
Na forum się ktoś jeszcze że tak powiem strzepuje na zawody w 2012 lub kolejnych latach? Dobrze by było żeby taka osoba zadawała pytania bo jestem w trakcie przygotowań do sezonu przyszłego. Można pytać co do odżywiania i suplementacji oraz treningu. Chętnie pomogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc!

Witam w Trec Teamie i zycze powodzenia na debiutach !!!Bede trzymal kciuki i oczywiscie sledzil dziennik!

Niech masa bedzie z Toba!

Zmieniony przez - Bulek1991 w dniu 2011-08-07 13:37:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
WESOLY to ja zapytam pierwszy jak obecnie wygląda twoja dieta oraz suplementacja??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
wykroki chodzone od zeszlego tygodnia włączylem do treningu nóg i mimo regularnego ich cwiczenia przez kolejne 3 dni zakwasy

ja juz pytalem czy celujesz w jakas kategorie wagowa? i ile myslisz zrzucic miedzy szczytem masy a sylwetka na scenie

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
Sprawa wygląda tak. Celuje w kategorie do 90 kg. Teraz wagą waha się miedzy 101-102kg. Teoretycznie mógłbym dobić do 106-108 kg ale zobaczymy jak będzie. Ważyłem 104 kg ale włączyliśmy więcej aerobów aby zaobserwować jak organizm reaguję. Szanowne grono przygotowujące zna mnie dopiero od kwietnia wiec i dużo i mało czasu na poznanie organizmu od strony fachowej. Na razie wszytko idzie jak powinno tak mi mówią a ja im wierze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
Co do diety jest ona dopięta już na tym etapie bo jestem typem endomorficznym wiec jak bym chciał ogromną masę i wagę to problemu nie ma gorzej z jakością by wtedy było.

Zatem bilans dobowy zawiera: 210 B, 400 W, 66 T.
Przy czym jadę na tzw. węglach na noc i bardzo to sobie chwale.

Suplementacja jest standardowa tak by wychodziło:
- Vitargo Elektro-Energy ( dzięki uprzejmości TRECA miałem możliwość przesiąść i się z carbo i naprawdę czuję różnice).
- aminokwasy bcaa
- glutamina
- aminokwasy całodzienne
- odżywka białkowa (koncentrat)
- zestaw witamin i minerałów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wielki problem prosze o pomoc

Następny temat

Zwiększenie szybkości [pytanie od Mariusza Cieślińskiego]

WHEY premium