SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów 2012 - Wesoły

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedź. Wiem, że takie ruchy koncentryczne wymagają dobrego rozgrzania mięśni. Czy mógłbyś opisać w jaki sposób wykonujesz rozgrzewkę przed poszczególnymi partiami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Mówisz ze masujesz a do plecow uzyleś praktycznie samych maszyn i jeszcze najcięższe cwiczenie z tego w miare lightowego treningu wrzuciles na koniec.

Przy wioslowaniu poziomym, nie powinienes bardziej spinac lopatek ?

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
-Papaj- jasne że jestem. Jakbym mógł odpuścić spotkanie z tak szanownym gronem. -NachoVidal- z rozgrzewką nie ma sensacji. Nogi rozgrzewka całego ciała z przewagą dolnych części ciała a z górą odwrotnie. 5-10 minut rowerka stacjonarnego, stawy po kolei rozgrzewam i zaczynam trening.
-kasteta- i mnie złapałeś hehe. Masuje, masuje ale jak jestem w "Efekcie" na treningu (nie często ale siłownia w której trenuję była rozbudowywana) nie potrafię tej maszynie odpuścić (Papaj też ja lubi zdaje się) i zastępując normalne przyciąganie sztangielki w opadzie. Najcięższe ćwiczenie na koniec i tak ma być. Praca łopatek tylko mnie interesuje w tym ćwiczeniu. Przyznam że pierwsze takie treningi i podciągałem się tak 3 razy hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
A i łopatki spinam tak jak czuje już na max ale wiadomo jeszcze tego tak nie widać (otłuszczenie) i już mam pompę wielką po pierwszym ćwiczeniu.

Zmieniony przez - WESOLY____ w dniu 2011-08-16 21:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
No własnie jakbym robil podciaganie na koncu to pewnie 3-4 serie po 3-4 powtorzenia. A tak zaczynam od tego to po 8-10 śmigam i ostatnia serie wiąże juz w SS ze sciaganiem do klatki trojkata na wyciagu górnym, tez fajnie wchodzi.

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
I u mnie to samo było po 3 podciągnięcia i kolega pomagał z reszta do 12 stego a upadłość miałem w drugiej serii po około 8 razie nawet dłonie nie trzymały. Teraz to co innego. 3 serie praktycznie sam i w czwartej pomoc od 7-8 go powtórzenia. Spróbuj a sam zobaczysz jak działa to na Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
jeśli mowa o podciąganiu to spróbujcie sobie zawiesić trójkąt wyciągu, na drążku i wtedy się podciągać, świetna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
Pewnie że dobre, zresztą mało które jest złe bo tak naprawdę można każde zrobić źle, nie czuć go i mówić jest bez sensu. To samo ćwiczenie zrobione technicznie dokładnie w odpowiednim zakresie ruchu wywoła piękną pompę i czucie mięśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Coś już długo nie słychać żadnych wiadomości tutaj.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
Witam. Niestety nie będzie tu nic słychać. Tak to już w życiu bywa hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wielki problem prosze o pomoc

Następny temat

Zwiększenie szybkości [pytanie od Mariusza Cieślińskiego]

WHEY premium