SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewiane plecy...?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5606
jakis czas temu spalismy na obozie w domkach, ****zilo niemilosiernie a do tego spalem tylem do okna w ktorych byly niezle japy chyba przewialo mi plecy i to tak fes. Teraz kiedy jade na motorze albo jestem w robocie to nie moge wyrobic znacie jakies metody na pozbycie sie tego cholerstwa??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Plastry wygrzewające, Maść Końska. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1908
A moze to jazde na motorze bez odpowiedniego ubrania?:P W ktorej czesci plecow czujesz bol? I jaki to jest bol? czujesz tak jakby skurcz miesni czy co? Moze cos rozkurczowego, pomagaja takze masaze w miejscu skrzepu, albo ketonal, zel ketonal, dr gel itp. No i plastry wygrzewajace. Mi pomagla tez lampa nagrzewajaca. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5606
ok dzieki wielkie sprobuje, bol czuje w okolicach prawej lopatki slyszalem o tych plastrach ze ziomek sie poparzyl tym nawet i mu sie rana babrala strasznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpoznanie ginekomastia lipomastia czy co ?

Następny temat

Brak apetytu

WHEY premium