SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwany cykl Enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Nie kazdy odczuwa dzialanie HCG, dla swietego spokoju daj za 3 tygodnie kolejna dawke HCG podzielona na 2-3 iniekcje.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
Ok tylko czy to ma sens skoro zostało mi jeszcze 3 tyg do końca cyklu tzn jeśli uważasz żeby przywalic to żaden problem bo posiada 4 opakowania czytałem też że hcg w lodówce powinno się oddzielić proszek od rozpuszczalnika u mnie było idealnie przezroczyste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Bo tak powinno wyglądać zmieszane hcg (proch) z wodą.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
Czyli ma być przezroczyste nawet po paru dniach w lodówce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Tak nie zmienia swojej barwy, jesli konczysz cykl za 3 tygodnie to wbij HCG po cyklu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
mandigo
Czyli ma być przezroczyste nawet po paru dniach w lodówce?


Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Jakieś efekty już widzisz ? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
Witam wklejam wyniki mam mocno podniesiony estradiol i prolaktyne nie wiem czy to jest skutkiem mojego złego samopoczucia proszę o poradę jutro zaczyna się 9 tydzień cyklu zostało mi jeszcze 3 tygodnie co robić?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16133 Napisanych postów 18073 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196519
Cabaser 1/2 tabl i za 2 tygodnie drugie pół. Exe 1 tabl po 3 dniach 1/2 i potem 1/2 2 razy w tygodniu. Jak masz ari to połowa dawki exe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Raczej prolka jest źródłem twojego złego samopoczucia. Estro nie jest tak bardzo wysoko, ale jak jesteś podatny to i to będzie przeszkadzać.
Ogarnij z dwa tabsy cabasseru na prolaktyne i exe na estro. Przed pct będziesz musiał wyrównać hormony.
Swoją drogą wynik testa bardzo mizerny. Jako to lab?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon do cyklu

Następny temat

Drugi cykl do sprawdzenia, boldek + enan

WHEY premium