SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwanie cyklu w 3 tygodniu enan 250mg ew.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1039

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
Geno777
Masz dobre wyniki i kończysz ? Gino napewno nie masz co najwyżej jak wyżej kolega napisał masz,, wkrętke’’.


Zal mi kończyć, ale sie martwię. Bo przy nadczynnosci tarczycy blokowanej thyrozolem 5mg ed taka hustawka hormonalna nie ma wplywu na jej pracę i wydzielanie hormonow? Cyce lekko podszczypuja, ale to juz niewiele z porownaniem do czwartkowej i piatkowej akcji ,gdy sie rozpoczelo swędzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Swędzące suty mogą być chwilowa reakcja na podnoszący się estrogen . Potem zazwyczaj to się uspokaja.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego bił bym dalej śmiało, i tak jesteś już przyblokowany ogarnął bym estro jakimś IA i przeszedł na dawkę 250mg e4d efekty były by lepsze, prolka w porządku tylko estro bym pilnował a jak byś się zdecydował ciągnąć dalej to jak zamierzasz hcg bić na cyklu bo przydało by się


Zmieniony przez - Moon1412 w dniu 2021-04-26 12:20:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
Hcg na cyklu za porada bralbym 300jm e3d.
Mam ia - exe. Jak ja stosowac prawidłowo w moim przypadku, gdy jestem tak wrazliwy na e2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
wrzuc sobie na poczatek pol tabsa 3x w tyg i po 2 tyg zbadaj e2
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie jak GymSherpa i dojdziesz sam do dawki która będzie Ci trzymała estro w ryzach
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słabe wyniki po odbloku - ponowny odblok

Następny temat

Wiek 27lat i sterydy czy warto

WHEY premium