SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Saleta - wywiad przed walką z Najmanem

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Szkoda, że tak krótko to trwało.ale gratulacje dla Przemka za spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
no Przemek go udusił w dosc nieprzewidywany sposob:D ale pan ***stosteron tez wysnol wnioski z walki z Pudzianowskim - ISC PRZED SIEBIE JAK CZOLG . Na ironie najman to nie Pudzian ;) Ale gala byla konkretna :)

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
i wszyscy się cieszyliśmy słuchając bardzo wyważonych wypowiedzi Pana Salety po walce...
właśnie takich sportowców nam potrzeba najwięcej - kulturalny zarówno na ringu jak i poza nim... czapki z głów panowie...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Przemo Dusiciel-tego bym nie przewidział w żadnym scenariuszu walki.Jednak to co stało się w pierwszym momencie walki bardzo mnie zaniepokoiło.Jednak chłodne podejście i lata na ringu plus znajomość przeciwnika spowodowało wynik.Byłem przekonany,że walka na początku będzie chaotyczna jednak myślałem,że mimo wszystko odbędzie się w stójce.
Najfajniejszy koment przed walką w wywiadzie Przemka-"przez 4 lata bez walk w boksie zapomniałem więcej niż MN nauczył się przez całe życie".
W wypadku walki wieczoru by łem pewien,że Mariusz wygra.Dlaczego????.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Różnie ludzie szeptają.Fasolka jest menadżerem w Moosin.Następna gala MPudz jest w Chicago.Będzie tam magnesem przyciągającym Polonusów.Żeby dobrze to sprzedać i zapełnić hale potrzebna była fala wzosząca w postaci wygranej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
warto jeszcze zaznaczyć że Fasola sam powiedział że tylko jak Pudzian wygra to będzie go promował...
Eric sam na sobie już nie zarobi za wiele... a na osobie wokół której stworzy się całą otoczkę "najsilniejszego" etc jeszcze można...
do tego nie oszukujmy się... MP dostał raz przeciwnika z górnej półki i to była nauczka żeby na razie klepał tych z niższych :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Przemysław Saleta - wielka kultura na zakończenie walki, wyważony, kulturalny, sportowy komentarz po walce...
Fantastyczna gama technik ręcznych i nożnych które wchodziły w słabego Najmana jak w masło, pełna dominacja Przemka w stójce....
Zgodnie z zapowiedziami zresztą...
Serio?
Jako byłemu szczeremu kibicowi Salety z czasów Jego walk bokserskich było mi po prostu za Niego wstyd, już nie za to co w bójce pokazał, tylko jak słuchałem co mówił po niej.


Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-09-20 12:39:10

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Spodziewałem sie po Salecie że zmasakruje Najmana "El Testostrona" (lol) troche mnie rozczarował...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski 2010

Następny temat

16 Lat - Trening Masa.

WHEY premium