SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przekąski

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
TYYY - widocznie dostarczasz zbyt mało makro i mikroskładników, skoro ciągle czujesz potrzebę przekąszania..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
niekoniecznie, moze byc kwestia psychiczna, stare przyzwyczajenia lub po prostu brak diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
kk3 - sorry, ale g**** prawda (bez urazy) - jeśli będzie jadł 6-7 pożądnych posiłków będąc powyżej lub chociaż na równi z BMR przyzwyczajenia psychiczne nie będą miały tu najmniejszego znaczenia. Psychika może mieć ewentualnie wpływ na jakoś posiłków..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
akurat to ty w tym momencie sie mylisz.
nawet jak jestes nasycony to po x minutach mozesz siegnac po jakis posilek, chociazby cukierek.
nie wiem jaka masz diete, ale ja jedzac nie zapycham sie na tyle, aby nie moc wcisnac w siebie czegokolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
kk3 - ja nawet na redukcji na LC nie mam takiego problemu. To o czym mówisz wynika ze złego odżywiania. Jesz śmieciowe jedzenie z wysokim IG = szybko odczówasz głód !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
odczuwasz

Nie ma to nic wspólnego ze złym jedzeniem lub wysokim IG, to był tylko przykład i napewno po przestawieniu się na dietę, normalna osoba ma ochotę przez te 3 godziny na posiłek/przekąskę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ja mówię swoje, a Ty swoje. Uargumentuj mi to proszę, bo jak narazie piszesz tylko tak bo tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13123
kk3 nie kłóć się z Pitbullem bo naprawdę nie masz racji.

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
wyszedł spam. Co do założyciela to zacznij jeść zdrowo bo może Ci się wydawać że dostarczasz wystarczająco składników a tak nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
Jem dość zróżnicowanie i dość dużo wyliczę wieczorem wszystko. ale mimo najedzienia się na full (np 8 kanapek z wedlina sałatą i jakimś warzywem) i po 1 dalej czuję potrzebe przekąszenia czegoś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marynaty do mies na sezon grillowy ;-)

Następny temat

placuszki z otrębów

WHEY premium