SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z bolda na tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12312

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

110

Wzrost

193

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

Nie

Obwód uda

67

Obwód talii

98

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3,4 1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Jeden pół roku trwał deca meta, mix

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Panowie za suchą igła proponuje Nobla dać komuś!!!

Lecę 10 tyg i najchętniej teraz już bym z tego trenu nie schodził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
rkarpinski sie nalezy ten Nobel
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Nie wiem czy tutaj poruszać kolejny wątek czy Moze założyć drugi temat? Lecę już na bombie 8 miesięcy i planuje zrobić odblok, tylko Może nie teraz lecz za jakieś 2 miesiące. Co mi radzicie teraz jakiś mostek czy odrazu zmienić środki. Wiem że po trenie będzie ciężko sie spodziewać jakiś efektów Ale tak myślałem propek ż winkiem na lajcie dla podtrzymania efektu zrobionego dotychczas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
master by zagrał lepiej jak dla mnie. A pct zrób może sobie po wakacjach, bo za 2 miechy zacznie się sezon a u Ciebie będa spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
No właśnie planuje w wakacje, wiem że to głupie Ale ale nie chce opasc na lata. Mastera jak to widzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No prop z masterem zdecydowanie całe lato bym przeciągnął. Potem odblok. Fajnie Ci progesteron zbije i prolka się unormuje akurat estro zbije będzie łatwo z odblokiem jeżeli chodzi o hormony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A master p czy e będziesz bić? Krótkiego to w Twoim przypadku z 450/500 week długiego 150więcej bym dał. Ale jak faktycznie tylko na 8tyg to krótki wchodzi w grę jedynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Nie wiem nic o tym środku, zaraz poczytam i coś powiem. Ale ogólnie co tu czytać ja jestem mega odprony na koks i długo mi sie wszystko wkręca także napewno krótki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Trochę ten master drogo wychodZi i szkoda mi kasy jak i tak raczej sam mnie nie poklepie. Jednak polecę teraz to wino i test a później doj**ie konkretną bombę po odbloku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Konkretna bomba po odbloku , idealnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hcg , wyniki,odblok.

Następny temat

Wyniki badan

WHEY premium