SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przejscie z kuracj na kuracje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
witam pytam z ciekawosci,to dotyczy mojego kumpla,jedzie rowno ze mna 11tydzien boldek 600mg e6d i enan 500mg e5d,zawsze stosowalismy dece i obu nas namowili na boldka z enanem,i powiem wam ze nawet to idzie,ale kolega jest zalamany mowi ze dal sie namowic na jakies gowno i ze pierd...tego boldka,dzisiaj podsluchalem jak umawial sie z dilem na wymiane srodkow,zapytalem go a on,ze jezie 14tygodni bolda z enanem i bez zadnej przerwy wjezdza na dece 450mg ew i suste 600e5d,pytam go co mu ten dill powiedzial na ten temat,a on ze tak mozna wystarczy hcg miedzy czasie i nic nie bezie.pytam was o opinie bo mi sie to wydaje glupie i jak mam racje to pokaze mu wasze wypowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
no niewiem ja nie jestem w goracej wodzie kapany i czekam pojade 16tyg a 18 enana,kolega juz zamowil dece i suste,zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Kolego, wszystko się da... Sam robiłem prawie identyczną kombinację. W lutym wchodziłem na deka+susta, a chwilę wcześniej leciał właśnie bold z enanem w bardzo podobnych dawkach... Mam nadzieję, że pomogłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomek 24irl
11tydzien boldek 600mg e6d i enan 500mg e5d,


na takim cyklu robi się bardzo konkretne efekty, a hcg powinno póśc juz w 8 tyg

przejdzie na deke podbije dawki i dalej będzie niezadowolony - powinien dolecieć do 14 tyg i zakończyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HCg od poczatku a nie od 8 tygdonia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
Coorgan bardzo dziekuje
8x8 my bedziemy jechac hcg dopiero za tydzien (w 12) koega mowil ze jak przejdzie na dece bedzie walil hcg co 6tygodni
co do konkretnych efektow to bym sie sprzeczal,bo fakt ze obwod ramienia itp.do przodu,ale waga bardzo bardzo wolno(my walczymy w mma i chcemy dobic do 120kg narazie ja 99 ziomek 104) na boldzie z enanem idzie moze 1-2 na 2tygodnie,jak sobie przypomne jak walilem dece z susta kiedys to poszlo z 14kg spadlo 4,5 i 9,5 na+ po 14tygodniach.teraz jestem na boldzie w 11 i zaledwie 5kg

kult od poczatku do konca kuracji bez przerwy? w jakich dawkach to stosujesz?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wdl mnie 500ie co 4-6 dzien styka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
ok super,tylko teraz jak mam ampulke 1000iu to jak mam ja dzielic na pol? pozniej w strzykawce moze byc pol ml przez tydzien otwarte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Może być... A jakie Ty masz to hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedni wbijają ciągle hcg a inni cyklicznie kwestia preferencji- ja wole cyklicznie
w cyklu 28 tygodni jaki ciągniecie to wbicie w połowie i na koniec to złe rozwiązanie

bold nie jest środkiem mocno masującym jak deka ale i mięso inne nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
no napewno,przedewszystkim twarde i wyzylowane,ale ja itak twierdze ze bold to lipa,juz chyba do konca zycia ede jechal tak deca+mix+meta-mostek-masteron+prop+winko,ewentualnie prop+tren po takim zakonczeniu masa duzo na + i tak samo twardy ubity wyzylowany miesien :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawka HCG od lekarza

Następny temat

przedłużenie cyklu

WHEY premium