SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proviron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja tam leb gole wiec nie zauwazylem , ale za to przedramiona i bebzon jest bardziej zarosniety

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
a co z polaczeniem nolvy i provi? nie atakuje was gino? ja przy takim polaczeniu mialem problem z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
zgadza sie dzieki za odpowiedzi proviron czułem już na drugi dzień dałem jeszcze strzął hcg w dzielonej dawce. szkoda tylko ze pomyslalem o tym w koncówce odbloku jak zauważyłem ze z panna nic nie da rady zrobic...

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
Przy jakich cyklach mozna stosowac proviron na odblok? jest lepsz od clomidu??

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
dresik jak juz to jest dodatek do clomidu/nolvy a nie lepszy. provironem sie nie odblokujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
do kazdego srodka mozna stosowac proviron na odblok w polaczeniu z clomidem lub nolvą?

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
Proviron z odblokowaniem ma mało wspulnego. Możesz go brać ale celem jego stosowania nie powinno być odblokowanie a poprawienie nastroju i jakości mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
spoko i pytam czy po kazdym cyklu mozna zastosowac proviron? czy sa jakis saa przy ktorych provironu nie mozna brac??

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
nie zachodzą żadne interakcje z innymi środkami, ja o takich niesłyszałem i nie doświadczyłem jeśli czujesz potrzebe brania go po każdym cyklu to bierz, ja biore bo mięśnie lepszej jakości się robią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

susta-dzialanie

Następny temat

Koksowanie bez kłucia

WHEY premium