SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12813
no i co podpowie ktoś czy dobrze rozpisałem założenia diety i co z tymio badaniami u endykronologa???

borek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Probowales diety low carb jesli nie to poczytaj link ktory dalem Ci powyzej.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12813
Posłuchałem "no_xplode" i tak ułożyłem tzn że źle zasugerował rozkład macroskładników??? Podpowiedz jakie BTW na kg suchej masy ciała

borek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
100-150 g weglowodanow, bialka ok 2-2,5 g /kg reszta to tluszcze (olwia z oliwek,ryby,orzechy wloskie,jaja)

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12813
O walśnie takiej podpowiedzi oczekiwałem więc wyszło mi tak B 2,5 WW 1-1,2 gr głównie wraywa i otręby z rana reszta to tłuszcze ale tak żeby otzrymac 2700kcl .Dzięki wielki zapomoc. Czy mam zrobić sobie jakies dokładne badania hormonów zawsze robilem tylko TSH ewentualnie T3 T4 ???

borek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Przestrzegaj przez kilka tygodni ulozona diete powinienes byc zadowolony z rezultatow
Badania na razie nie koniecznie zreszta jak jestes pod nadzorem endokrynologa to stosuj sie do jego zalecen.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1849
taka dieta jaka aleks proponujesz jest dosyc kosztowna i zeby ja utrzymac przez dluzszy czas bedziesz potrzebowal sporo hajsu bo inaczej wielki hooj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12813
Wiadmo że jest kosztowna ale czego sie nie robi dla zdrowia ;))) o kase nie mam się co martwić napewno zakupie jakies bialeczko .Aeroby chce robic codizninie rowerek minimum 1 godzina ostatnio jeździłem z pulsometrem i wykazało mi spalani po godzinie około 1000kcl. ,najgorsza ta dupa i brzuch ,chyba zarzuce jakiś spalacz mam TIGHT co o tym myslicie ??????

borek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1849
na twoim miejscu zakupil bym thermal pro,najlepszy spalacz jaki obecnie mozna dostac

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Na razie zadnych spalaczy...
Dieta,dieta i jeszcze raz dieta gdyz to ona jest kluczem do sukcesu.

BTW nie sugeruj sie odczytem z urzadzenia zamnontowanego przy rowerku

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzeba masy!

Następny temat

HCG zamiast testosteronu?

WHEY premium