SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc... Glod nie wyrzucaj tego!!!:-))

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5908
No to juz PRAWIE wszystko wiem ulozylem cos takiego... zerknij na to ziki jak mozesz
I. 8.00
Mleko zaw. 0,5 % tłuszczu- 400 ml
Ser twarogowy półtłusty- 50g.
Płatki owsiane- 100g.
Jogurt truskawkowy 1,5% tłuszczu- 250 ml
II. 10.00
*Gainer (50g.)
III. 11.00
Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem- 150g.
Szynka z indyka100g.
IV. 12.30
*Gainer (50g.)
V. 14.30
Ryż biały- 120g.
Mięso z piersi kurczaka b/skóry- 200g.
Sałatka
*Bezpośrednio przed treningiem- AA PQ (8 kap)
16.00
TRENING
*Po treningu: Glutamina (10g.), gainer (70g.)
VI. 18.30
Ryż biały- 120g.
Ser twarogowy półtłusty- 50g.
Jogurt truskawkowy 1,5% tłuszczu- 250 ml
VII. 19.30
*Serwatka (40g.)
V. 20.00
Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem- 75g
Tuńczyk w wodzie- 135g.
VIII. 22.00
*Proteina (40g)
IX. 22.30
*Glutamina (5g.)
A jak brac glute, bcaa w dni nietreningowe???? Szczerze dziekuje za pomoc!!! Pozdrawiam!!!


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
======<x
Lubie dobre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
I. 8.00
Mleko zaw. 0,5 % tłuszczu- 400 ml
Ser twarogowy półtłusty- 50g.
Płatki owsiane- 100g.
Jogurt truskawkowy 1,5% tłuszczu- 250 ml
II. 10.00
*Gainer (50g.)
III. 11.00
Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem- 150g.
Szynka z indyka100g.
IV. 12.30
*Gainer (50g.)
V. 14.30
Ryż biały- 120g.
Mięso z piersi kurczaka b/skóry- 200g.
Sałatka
*Bezpośrednio przed treningiem- AA PQ (8 kap)
16.00
TRENING
*Po treningu: Glutamina (10g.), gainer (70g.)
VI. 18.30
Ryż biały- 120g.
Ser twarogowy półtłusty- 50g.
Jogurt truskawkowy 1,5% tłuszczu- 250 ml
VII. 19.30
*Serwatka (40g.)
V. 20.00
Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem- 75g
Tuńczyk w wodzie- 135g.
VIII. 22.00
*Proteina (40g)
IX. 22.30
*Glutamina (5g.)
A jak brac glute, bcaa w dni nietreningowe???? Szczerze dziekuje za pomoc!!! Pozdrawiam!!!

--------------------------------------------------------------------------

W DNI NIETRENINGOWE BIERZ GLUTE Z RANA I NA NOC PO 5G CZYBA ZE MASZ JEJ MALO TO WALNIJ 5G NA NOC TYLKO...
BCAA WEZ Z RANA Z POLOWE DAWKI ALBO MZOESZ NIE BRAC WCALE JAK NIE CWICZYSZ..BEDZIESZ MIAL NA DLUZEJ

A NA SNAIDANIE JA YBM SIE NIE BAWIL W TYLE MLEKA A ZAMIAST NIEGO ZJADL CALY POAZDNY TWAROG:) Z PLATKAMI I JOGURTEM...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Po trenbingu zamiast glutaminy lepsze będa bcaa.Glutamine rano i ewentualnie na noc.Po treningu bcaa,po kilkunastu minutach gainera.serwatke możewsz dac rano po przebudzeniu przed posiłkiem,jakies 3o minut,albo między posiłkami.Smiało możesz zapodac ją równiez na noc,mieszając z białkiem hi teca w proporcjach 50/50,lub sama serwatke-nie obciąży żołądka tak jak inne mieszanki białkowe i swoją jakością spowoduje odpowiednie wydzielanie hormonu wzrostu,co ma dość korzystny wpływ na mase...
Pozdro.
ps. wywal metanabol.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
czemu radzisz po treningu bcaa zamiast gluty...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Bcaa maja nieco bardziej wszechstronne działanie.jest to produkt nieco bardziej ekskluzywny...i dlatego najlepsza pora na jego stosowanie to własnie czas potreningowy.Co 3 aminokwasy to nie jeden
Pozdro.
Bcaa są lepsze tyle ze o wiele droższe i to jest w zasadzie jedyna przewaga glutaminki,no moze poza działaniem nawadniającym które przydaje sie na kretce..

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5908
no to ja juz nie wiem:P

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
======<x
Lubie dobre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5908
moze ustalicie kto ma racje... bo ja nie lapie juz... prosze

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
======<x
Lubie dobre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ja bralem bcaa przed i glute po...i bylo dobrze i przy tym zostane przy nast. cyklu ktory juz mam zaplanowany...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5908
mhmmm... no, moj kuzyn zrezygnowal z metki... czy moze wrzucic do tego kreatyne??? Tylko jest taka sprawa... w zeszlym roku ten kretym (sorry marcin) zapodal sobie cykl mietkiem, mialo byc 128 taqbletek ale skonczyl cos ponad 80 (zaniechal po prostu)... i chyba przez ten cykl troszke sie przyblokowal bo gosc cwiczyl, dobrze jadl ale bardzo slabiutko mu to szlo... ma 19 lat no i pyta sie co mu moze teraz pomoc (tt+zma moze byc???). Pozdrawiam!!!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
======<x
Lubie dobre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5908
No i oczywiscie te odzywki wymienione wczesniej (AAPQ, super whey gainer olmp, hitec protein 90%, Pure Whey Isolate Olimp, Glutamina Trec, Kreatyna Multipower). No i jak myslicie co mu pomoze???

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
======<x
Lubie dobre...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukoza czy dekstroza do kreatyny

Następny temat

Wyrżnąć cały tłuszcz!! ;)

WHEY premium